Diablo 4 z prezentacją klas postaci! Łotrzyca gwiazdą najnowszego zwiastuna gry Blizzarda

Diablo 4 klasy postaci

Zgodnie z zapowiedziami Diablo 4 doczeka się po premierze „mięsistych” aktualizacji. Nie jest to jednak jedyna warta uwagi informacja związana z nadchodzącą odsłoną popularnej serii. Wygląda bowiem na to, że w najbliższym czasie Blizzard zamierza przybliżyć graczom poszczególne klasy dostępne we wspomnianej produkcji. Zwiastun poświęcony pierwszej postaci trafił już do sieci.

Blizzard prezentuje umiejętności Łotrzycy w nowym zwiastunie gry Diablo 4

Diablo 4 – zwiastun Łotrzycy

W pierwszej kolejności Blizzard postanowił zaprezentować graczom Łotrzycę, czyli zwinną wojowniczkę, która specjalizuje się zarówno w walce dystansowej, jak i w zwarciu. Powyższy zwiastun pozwala przyjrzeć się umiejętnościom wspomnianej klasy i sprawdzić, jak radzi sobie ona w starciach z oponentami.

W Diablo 4 do dyspozycji graczy oddanych zostanie łącznie pięć klas postaci. Oprócz bohaterki najnowszego zwiastuna w nadchodzącej odsłonie serii użytkownicy będą mogli wcielić się również w barbarzyńcę, druida, nekromantę oraz czarodziejkę. Niewykluczone, że w najbliższym czasie pozostałe postacie także doczekają się własnej prezentacji.

Zobacz też: Najlepsze gry turowe

Diablo 4 zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Oficjalna premiera gry zaplanowana jest na 6 czerwca 2023 roku. Warto wspomnieć, że tego samego dnia do sprzedaży trafi również specjalny zestaw konsoli Xbox Series X zawierający nową odsłonę serii Diablo.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.