Diablo 4 otrzyma jeszcze jedne beta testy przed premierą? Blizzard może szykować niespodziankę

Diablo 4

W tym tygodniu gracze mieli okazję zobaczyć nowy zwiastun Diablo 4, którego główną gwiazdą był barbarzyńca. Tymczasem niewykluczone, że Blizzard szykuje miłą niespodziankę dla osób czekających na wspomnianą produkcję. Jedna z opublikowanych przez deweloperów wiadomości sugeruje bowiem, że fani mogą otrzymać jeszcze jedną okazję do przetestowania nadchodzącej odsłony Diablo.

Blizzard sugeruje, że gracze będą mieli jeszcze okazję przetestować Diablo 4 przed premierą

Na początku kwietnia jeden z fanów opublikował na portalu Twitter wpis, w którym zażartował, że potrzebuje spędzić więcej czasu z Diablo 4, ponieważ jest „na głodzie”. Fan musiał nieco poczekać na odpowiedź ze strony deweloperów, ponieważ ta pojawiła się dopiero dziś rano i wywołała falę spekulacji.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W odpowiedzi na wspomniany wpis Blizzard poinformował bowiem jedynie, że „da się to zorganizować”, co może sugerować, że Diablo 4 otrzyma przed premierą jeszcze jedną fazę testów. Niewykluczone, że więcej informacji na ten temat zostanie przedstawionych podczas dzisiejszej transmisji live.

Wspomniane wydarzenie rozpocznie się o 20:00 czasu polskiego, a w jego trakcie deweloperzy przedstawią zmiany wprowadzone po przeprowadzonych w marcu testach oraz podzielą się szczegółami na temat fazy endgame. Nie zabraknie też dodatkowych atrakcji. Całość będzie można śledzić na oficjalnym kanale Diablo na platformie Twitch.

Zobacz też: Najlepsze gry platformowe

Oficjalna premiera Diablo 4 zaplanowana jest na 6 czerwca 2023 roku. Produkcja Blizzarda zmierza na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Warto wspomnieć, że na początku tygodnia deweloperzy poinformowali, że prace nad nową odsłoną Diablo zostały zakończone.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.