Sezon krwi w Diablo 4 ma być pełen zawartości! Blizzard planuje aż dwie transmisje przed startem

diablo 4 sezon krwi

Diablo 4, mimo udanego startu, spotkało się następnie z ogromną krytyką dotyczącą zmian, jakie wprowadziła łatka wydana przed pierwszym sezonem rozgrywek. Twórcy przyznali, że ta nieudana aktualizacja była fatalnym pomysłem, po czym zapewnili, że więcej nie wypuszczą takiego patcha. Teraz Blizzard patrzy w przyszłość i zapowiada aż dwie transmisje na żywo przed startem Sezonu Krwi.

Blizzard planuje dwie transmisje przed startem Sezonu Krwi w Diablo 4

Jak podaje na platformie X (dawny Twitter) Rod Fergusson z Blizzarda, studio planuje aż dwie transmisje przed premierą drugiego sezonu rozgrywek w Diablo 4. Według dewelopera jest to niezbędne, aby móc opowiedzieć o wszystkich zmianach i nowościach, których ma być bardzo dużo. Adam Fletcher, menedżer społeczności, zapowiedział natomiast, że spodziewa się dwugodzinnych streamów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Choć nie poznaliśmy dokładnych szczegółów, z zapowiedzi, która miała miejsce podczas tegorocznych targów Gamescom, wiemy, że Sezon Krwi ma zaoferować między innymi nową serię zadań do odkrycia czy moce Wampiryzmu. Pojawić ma się również 5 dodatkowych finałowych bossów. Zmiany mają obejmować też zarządzanie ekwipunkiem czy działanie efektów statusów takich jak Odsłonięcie i Przytłoczenie.

Warto również wspomnieć, że do roli głównej towarzyszki w nowym sezonie zaangażowano aktorkę Gemmę Chan. Wcieli się ona w postać Erys, która pomoże nam przy misjach fabularnych.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 4500 zł

Choć słowa deweloperów o ogromie nowości brzmią obiecująco, wielu graczy może na nie spoglądać z pewnym dystansem. Jednak o tym, czy obietnice twórców będą miały pokrycie w rzeczywistości, przekonamy się 17 października 2023 roku, gdy w Diablo 4 ruszy Sezon Krwi.

O autorze
Patrycja Pietrowska
Redaktorka działów Newsy & Promocje

Grami interesuje się od kiedy pamięta, jednak pisze o nich od niedawna. Nie faworyzuje żadnej z platform i chętnie poszerza horyzonty, jeśli chodzi o gatunki. Spędziła zdecydowanie zbyt wiele czasu w Apex Legends. Poza grami kolekcjonuje płyty z muzyką.

Liczba wpisów: 916 (w redakcji od 24.05.2023)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.