Do Diablo 4 zmierza specjalne wydarzenie! Blizzard zaprasza graczy do przyjęcia Błogosławieństwa Matki

Diablo 4

Twórcy Diablo 4 zapewniali już wcześniej, że gra ma być systematycznie rozwijana. Podczas tegorocznych targów Gamescom 2023 zapowiedziano Sezon Krwi, który rozpocznie się już w październiku, jednak to nie wszystko. Blizzard zaprasza tym razem graczy do wzięcia udziału w specjalnym wydarzeniu o nazwie Błogosławieństwo Matki.

Wydarzenie Błogosławieństwo Matki zmierza do Diablo 4 już w przyszły weekend

Zwiastun Diablo 4

Do Diablo 4 zmierza specjalne wydarzenie, które może pobudzić nieco ruch na serwerach Blizzarda. Od 1 września od godziny 19:00 do 5 września do godziny 19:00 gracze mogą liczyć na 25% więcej doświadczenia oraz złota. Dotyczy to zarówno Sfery Sezonowej, jak i Sfery Wieczności oraz wszystkich rang świata.

Takie wydarzenie to z pewnością dobry moment, aby rozwinąć swoją postać. „Błogosławieństwo matki” potrwa jednak tylko kilka dni, więc pierwszy weekend września może być idealną okazją ku temu, by przygotować się na kolejne wyzwania. Warto dodać, że kolejny sezon rozgrywek rozpocznie się w Diablo 4 już w październiku.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 3500 zł

Kup Diablo 4

Na koniec przypominamy, że Diablo 4 swoją premierę miało 5 czerwca 2023 roku. Pod koniec lipca wystartował pierwszy sezon rozgrywek, który poprzedziła nieudana aktualizacja. Teraz jednak Blizzard odzyskuje zaufanie graczy, wprowadzając oczekiwane zmiany.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.