Diablo 4 nie zawiedzie. Activision Blizzard potwierdza rozdzielczość i płynność na Xboxach Series X|S

Diablo 4

W zeszłym tygodniu użytkownicy Xboxów otrzymali zaskakującą oraz rozczarowującą wiadomość, gdyż wyczekiwany Redfall zapewni jedynie 30 FPS w dniu premiery. Choć twórcy zapewnili, że liczba klatek wzrośnie przy aktualizacji, to na studio wylała się fala negatywnych komentarzy. Na szczęście Activision Blizzard potwierdziło, że Diablo 4 nie zawiedzie i nie podąży drogą Redfall, zapewniając rozgrywkę w oczekiwanej jakości.

FPS-y i rozdzielczość Diablo 4 na Xbox Series X|S — Activision Blizzard odkrywa karty

Zwiastun Diablo 4

Diablo 4 to zdecydowanie jedna z bardziej wyczekiwanych produkcji w ostatnim czasie. Do jej premiery pozostało zaledwie półtora miesiąca, jesteśmy po beta testach, a Blizzard chce mieć pewność, że tytuł zaoferuje najwyższą możliwą jakość na wszystkich urządzeniach. Tym samym Rod Fergusson, główny menadżer marki Diablo, podczas ostatniego podcastu rozwiał wszelkie wątpliwości co do płynności oraz rozdzielczości na Xboxach Series X|S.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

W rozmowie z Majorem Nelsonem Fergusson potwierdził bardzo dobrą wiadomość dla użytkowników Xboxów. W dniu premiery Xbox Series X zapewni pełne 4K wraz z 60 FPS, natomiast gra na Xboxie Series S będzie działać w rozdzielczości 1080p i również 60 FPS. Oczywiście nie powinno być to nic zaskakującego, jednak potwierdzenie zdecydowanie może cieszyć.

Przedstawiciel Blizzarda nie potwierdził jakości i rozdzielczości na PlayStation 5, jednak można podejrzewać, że gra będzie działała tak samo, jak w przypadku Xboxa Series X.

Zobacz też: Najlepsze laptopy do pracy

Na koniec przypomnijmy, że premiera Diablo 4 odbędzie się 6 czerwca 2023 roku. Gra zmierza na PlayStation 4, PlayStation 5, Xboxa One, komputery osobiste oraz Xboxy Series X|S.

O autorze
Magda Żugier
Autor

Pierwsze kroki w świecie gier stawiała budując drogi w Faraonie czy pływając statkiem w Sea Dogs. Nie przepada za multiplayerami, za to kocha gry z długą fabułą, ale specjalne miejsce na jej półce zawsze zajmuje FIFA. Jeśli nie gra na konsoli, słucha muzyki lub gra na gitarze. Pewnego dnia wystąpi w Masterchefie.

Liczba wpisów: 190 (w redakcji od 14.03.2023)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.