Na serwerach Diablo Immortal wylądowała nowa aktualizacja – fani gier roguelike będą zachwyceni!

Diablo Immortal

Diablo Immortal przyzwyczaiło nas do raczej niepochlebnych newsów na swój temat. Tym razem jednak nie będzie to artykuł o błędach w grze, a o aktualizacji, która trafiła na serwery tego tytułu. Trzeba przyznać, że twórcy się przyłożyli!

REKLAMA

Nowa aktualizacja do Diablo Immortal wprowadza dwa zupełnie nowe tryby rozgrywki

diablo immortal
Diablo Immortal, grafika koncepcyjna

Jednym z nowych wydarzeń jest Strzaskana Sfera. Tryb rozgrywki bardzo mocno inspirowany grami typu roguelike. Do przejścia jest piętnaście poziomów, mając do dyspozycji odgórnie narzucony ekwipunek, który w miarę postępu będziemy mogli zmieniać. Nie wiadomo jak długo wydarzenie to będzie dostępne.

Kolejnym nowym formatem zabawy jest tryb Echo Wodza Nieśmiertelnych. W tym przypadku jeden gracz, obdarzony nadludzkimi mocami, staje naprzeciw piętnastu innym graczom w walce PvP. Jeśli drużynie uda się go pokonać, wówczas potyczka zmienia się w starcie „każdy na każdego”. To wydarzenie potrwa do 14 września.

Przeczytaj też: Jaki soundbar do telewizora?

Aktualizacja eliminuje także szereg błędów jak chociażby ten, który uniemożliwiał graczom udział w rajdzie Helliquary. Z pełną listą zmian i nowości można zapoznać się pod tym linkiem. Zastanawiać może tylko, kiedy twórcy planują zająć się cheatem powodującym nieśmiertelność u niektórych graczy.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!