Dishonored: Death of the Outsider za darmo! Epic Games Store rozdaje dwa ciekawe tytuły

Dishonored: Death of the Outsider

Dziś odbierzemy kolejne darmowe gry w Epic Games Store. W zeszłym tygodniu mogliśmy przypisać do naszej biblioteki Adios i Hell is Others. Tym razem sklep przygotował dla nas prawdziwy hit, bo bez żadnych kosztów zgarniemy Dishonored: Death of the Outsider i jedną inną, ciekawą produkcję.

REKLAMA

Dishonored: Death of the Outsider i City of Gangsters za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Dishonored: Death of the Outsider

Darmowymi grami w Epic Games Store na ten tydzień są Dishonored: Death of the Outsider i City of Gangsters. Pierwsza z nich jest skradanką skupioną na akcji, którą przygotowało uznane studio Arkane. Ciepło przyjęta przez graczy produkcja zadebiutowała w 2017 roku na PC, PS4 i Xboxie One. To kolejny już tytuł z segmentu AAA, który możemy zgarnąć za darmo za sprawą działań sklepu.

City of Gangsters to z kolei wydana w 2021 gra strategiczna, której tematyka skupia się na tematach mafijnych. Tytuł ten jest z pewnością mniej znany, ale na pewno warto poświęcić mu chwilę uwagi. Pewnym minusem może być natomiast brak polskiej wersji językowej.

Zobacz też: Karta graficzna do 1000 zł – jaką kupić?

Obydwa tytuły pozostaną darmowe do 9 lutego do godziny 16:59. Wtedy też będziemy mogli pobrać kolejne gry, które Epic Games Store udostępni nam bez żadnych opłat.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!