DOOM: The Dark Ages to nowa odsłona kultowej serii? Tytuł ma zadebiutować na wielu platformach

DOOM

Jakiś czas temu informowaliśmy o pogłoskach mówiących o tym, że Microsoft szykuje się do ogłoszenia nowej odsłony serii DOOM. Informacje te zdaje się potwierdzać także niedawny wyciek planów wydawniczych Bethesdy. Tymczasem, im bliżej nadchodzącego Xbox Showcase, tym więcej doniesień na temat nowej odsłony DOOMa pojawia się w sieci.

DOOM: The Dark Ages ma być tytułem multiplatformowym

Według informacji, do których udało się dotrzeć serwisowi Insider Gaming, nadchodzący DOOM będzie nosił podtytuł The Dark Ages. To jednak nie wszystko, bowiem kolejne doniesienia mówią o tym, że pozycja ma zadebiutować na konsolach Xbox Series X|S oraz PS5.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

DOOM: The Dark Ages ma rzekomo zostać ogłoszony na nadchodzącym Xbox Showcase, który odbędzie się 9 czerwca 2024 roku. Jeżeli pokaz faktycznie zostanie wzbogacony o nową odsłonę kultowej serii, to gracze mogą szykować się na jedną z najlepszych konferencji „zielonych” w tej generacji sprzętowej.

Jeżeli powyższe informacje się potwierdzą, to będzie to kolejny dowód na to, że Microsoft coraz śmielej kieruje się w stronę wydawania swoich gier na konsolę Sony. Póki co jednak wszelkie doniesienia pochodzą z nieoficjalnych źródeł, a na potwierdzone wieści na temat nowego DOOMa, trzeba poczekać do nadchodzącego Xbox Showcase.

Źródło: Insider Gaming

O autorze
Herbert Friedel
Redaktor działu Newsy

Gracz od małego. Urodzony konsolowiec. Wychowany na sprzęcie Sony, ale obecnie jego życie maluje się w barwach niebiesko–czerwono–zielonych. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
SKORZYSTAJ Z GIGA PROMOCJI – KLIKNIJ I KUP
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.