Dragon Age Dreadwolf pojawiło się w Xbox Store! EA może ujawnić karty już niebawem

Dragon Age Dreadwolf

Niebawem, bo za dokładnie cztery dni miną dwa lata od pierwszej oficjalnej zapowiedzi Dragon Age Dreadwolf, czyli kolejnej gry z otwartym światem od BioWare. Dla wielu fanów cyklu, ale także entuzjastów gatunku RPG jest to dość trudny okres, bo samo studio mierzyło się ze sporymi problemami w trakcie produkcji, z czego największym był zwolnienia, które przetoczyły się w sierpniu ubiegłego roku. Okazuje się jednak, że cały ten wyboisty proces mamy powoli za sobą, a nowe wieści w sprawie gry to najwidoczniej kwestia czasu.

Dragon Age Dreadwolf trafiło do Microsoft Store i Xbox App

Dragon Age Dreadwolf- Solas
Dragon Age Dreadwolf, Solas

Jak donosi wielu użytkowników, w tym tych zrzeszonych w ramach forum Icon Era, Dragon Age Dreadwolf wreszcie pojawiło się w aplikacji Xbox App oraz sklepie Microsoft Store. Jest to znakomita wiadomość dla każdego fana tej marki, który oczekiwał na jakiekolwiek nowe wieści w sprawie tej produkcji. Co ciekawe, niektóre źródła wskazują, że nowy zwiastun tej gry powinien pojawić się jeszcze w tym tygodniu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Brzmi to bardzo intrygująco i zdaje się, że EA chciałoby prezentację jednej ze swoich największych gier ostatnich lat zachować na jakiś duży pokaz. Logicznym wydaje się więc twierdzenie, że gra pojawi się na dzisiejszym PlayStation State of Play, które odbędzie się w dziś o północy.

Dragon Age Dreadwolf w Microsoft Store
Dragon Age Dreadwolf w Microsoft Store

Byłaby to idealna okazja na pełniejszy pokaz gry, która — wedle wszystkich dotychczasowych wieści — zadebiutować jeszcze w 2024 roku. Jeśli więc BioWare i EA zamierzają zaskoczyć graczy premierą w sezonie jesiennym, to właśnie ten okres na zapowiedź jest najlepszy. Firmy będą miały sporo czasu na rozkręcenie kampanii marketingowej oraz ogólnego zainteresowania grą.

Wychodzi więc na to, że w najbliższym czasie będziemy świadkami czegoś naprawdę „dużego”. Samo BioWare ma być ponoć bardzo zadowolone ze stanu, w jakim znajduje się ta produkcja, a to zawsze można traktować jako bardzo dobry prognostyk. Na razie trzeba czekać i liczyć, że wydawca i deweloper nie zawiodą pokładanych w nich oczekiwań.

Źródło: Icon Era, gamereactor.eu

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
MEGA ZNIŻKA DLA OBECNYCH SUBSKRYBENTÓW!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.