Dwie pozostałe gry z kwietniowego Games with Gold już dostępne do pobrania

Hue

Pod koniec marca Microsoft ujawnił listę gier w Games with Gold na kwiecień 2022, a kilka dni później udostępnił subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate pierwsze dwie pozycje. Z kolei dzisiaj abonenci wymienionych usług mogą już pobierać pozostałe gry z kwietniowej oferty. Warto to zrobić za pamięci, bo tytuły nie będą darmowe przez wieczność.

Hue i MX vs ATV Alive za darmo w ramach kwietniowego Games with Gold

Zwiastun MX vs ATV Alive

Jak powszechnie wiadomo, Games with Gold to comiesięczna porcja bezpłatnych gier dla osób posiadających abonament Xbox Live Gold lub Xbox Game Pass Ultimate. Bez większego zaskoczenia, od dzisiaj subskrybenci mogą już instalować Hue oraz MX vs ATV Alive. Pierwsza gra pozostaje darmowa do 15 maja, a druga tylko 30 kwietnia.

  1. Pobierz Hue z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox One, Xbox Series X|S
  2. Pobierz MX vs ATV Alive z Xbox Store
    • Dostępność: Xbox 360, Xbox One, Xbox Series X|S

Przeczytaj też: Najciekawsze gry przygodowe z Xbox Game Pass

MX vs ATV Alive wydano także na Xboxie 360, a więc wystarczy dopisać tę grę do swojego konta, a pozostanie ona z nami już na zawsze, co oznacza, że będzie można uruchamiać ją nawet po wygaśnięciu któregoś z abonamentów. W przypadku Hue sytuacja jest zupełnie odwrotna — bez Xbox Live Gold albo Xbox Game Pass Ultimate się nie obejdzie.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z