Dying Light ze zwiastunem nowego DLC. Techland nie przestaje rozwijać hitu z 2015 roku

Dying Light Dieselpunk Bundle

Dying Light ukazało się w 2015 roku i od tego czasu nieprzerwanie otrzymuje nowe aktualizacje. Już jutro Techland wypuści kolejne uaktualnienie wraz z nowym dodatkiem. Dieselpunk Bundle, bo tak nazywa się najnowsze DLC, wprowadzi do gry m.in. nowe bronie.

REKLAMA

Dying Light Dieselpunk Bundle — zwiastun nowego dodatku

Zwiastun Dying Light Dieselpunk Bundle

Niecałe dwa tygodnie temu Techland pochwalił się rewelacyjnymi wynikami sprzedaży obu odsłon Dying Light. Dzisiaj firma udostępniła zwiastun kolejnego DLC do swojego hitu sprzed siedmiu lat. Dodatek „Dieselpunk Bundle” ukaże się już jutro (5 maja) i „pozwoli cofnąć się w czasie”. DLC zapewni dwie nowe bronie (piłę mechaniczną oraz specjalny rozpruwacz), a do tego nowy strój dla głównego bohatera.

Przeczytaj też: PlayStation przygotowuje się do kolejnych przejęć

Pomijając nowy dodatek, już jutro ukaże się kolejna aktualizacja do Dying Light. Poprawi ona kilka błędów, a ponadto wprowadzi garść nowości, z których najważniejszą będzie strzelba — pierwsza broń palna w Hellraid, gdzie dotychczas mogliśmy posługiwać się jedynie mieczami i toporami. Pod koniec warto wspomnieć, że obecnie przy pierwszej odsłonie Dying Light pracuje tylko garstka deweloperów — nie ulega wątpliwości, że teraz priorytetem dla Techlandu jest Dying Light 2. Niemniej miło, że Polacy nadal wspierają tak starą produkcję i stale dodaje do niej nową zawartość. Wielu producentów mogłoby się uczyć od wrocławskiego studia.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!