EA czuje się swobodnie. Szef firmy mówi o potencjalnym przejęciu przez giganta

Electronic Arts

Dokładnie dzisiaj z rana informowaliśmy Was o dziewięciu premierach szykowanych przez firmę Electronic Arts na najbliższe miesiące. Szef studia kuje żelazo, póki gorące i w rozmowie z redakcją IGN odpowiada na pytania dotyczące ewentualnych przejęć.

REKLAMA

Electronic Arts z ekscytującą przyszłością, a firma nie myśli o ewentualnym przejęciu

Andrew Wilson przyznał w trakcie rozmów nt. wyników EA za pierwszy kwartał tego roku fiskalnego, że wydawca nie sądzi, aby miał mieć mocniejszą pozycję na rynku po przejęciu. Korporacja czuje się swobodnie, gdy działa samodzielnie.

Celem EA jest dbanie o pracowników, graczy, jak i samych akcjonariuszy. Jeśli kiedykolwiek nadarzy się korzystna oferta, to przedstawiciele na pewno ją rozpatrzą – firma jest otwarta na propozycje, ale w ostatnich przemowach podkreślała, że nie nastawia się na przejęcie.

Sprawdź także: Najlepsze gry na PS3

Electronic Arts ma mieć również świetlaną przyszłość, czego dowodem jest dziewięć premier do marca 2023 roku. A do tego musimy pamiętać, że w kolejnych kilkudziesięciu miesiącach otrzymamy również Star Wars Jedi: Survivor, Dragon Age 4: Dreadwolf czy Mass Effect 5 – następne odsłony bardzo potężnych marek.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!