Elden Ring doczeka się nowego, „ogromnego” rozszerzenia? Insider ujawnia plany twórców gry

Elden Ring

Elden Ring bez wątpienia było jednym z największych hitów 2022 roku. Gra zgarnęła szereg nagród, a na Steamie zajęła czołową lokatę pod względem sprzedaży. Teraz według plotek ma też doczekać się nowego, ogromnego rozszerzenia.

REKLAMA

Elden Ring z nowym dodatkiem?

Plotka o DLC Elden Ring z Discorda
Insider Lance McDonald zapowiedział nowe DLC do Elden Ring za pośrednictwem Discorda

Informacje na temat nowego rozszerzenia do Elden Ring uzyskaliśmy dzięki jednemu z użytkowników Reddita, który podzielił się z nami screenem z Discorda. Na zrzucie ekranu możemy zauważyć, jak znany insider Lance McDonald zapowiada nadejście „ogromnego DLC” do jednego z najpopularniejszych soulslike’ów ostatnich lat.

Informacja o zapowiedzi nowego dodatku do Elden Ring nie byłaby wcale dziwna. Gra w końcu osiągnęła ogromny sukces oraz zdobyła uznanie tak graczy, jak i recenzentów. Ponadto już wcześniej istniały plotki o planowanym DLC do tej produkcji.

Zobacz też: Jaki monitor do 500 zł kupić?

Na razie Elden Ring otrzymało jedno darmowe uaktualnienie o nazwie Colosseum. DLC dodało do gry m.in. trzy nowe tryby starć PvP.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!