Elden Ring doczeka się nowego, „ogromnego” rozszerzenia? Insider ujawnia plany twórców gry

Elden Ring

Elden Ring bez wątpienia było jednym z największych hitów 2022 roku. Gra zgarnęła szereg nagród, a na Steamie zajęła czołową lokatę pod względem sprzedaży. Teraz według plotek ma też doczekać się nowego, ogromnego rozszerzenia.

Elden Ring z nowym dodatkiem?

Plotka o DLC Elden Ring z Discorda
Insider Lance McDonald zapowiedział nowe DLC do Elden Ring za pośrednictwem Discorda

Informacje na temat nowego rozszerzenia do Elden Ring uzyskaliśmy dzięki jednemu z użytkowników Reddita, który podzielił się z nami screenem z Discorda. Na zrzucie ekranu możemy zauważyć, jak znany insider Lance McDonald zapowiada nadejście „ogromnego DLC” do jednego z najpopularniejszych soulslike’ów ostatnich lat.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Informacja o zapowiedzi nowego dodatku do Elden Ring nie byłaby wcale dziwna. Gra w końcu osiągnęła ogromny sukces oraz zdobyła uznanie tak graczy, jak i recenzentów. Ponadto już wcześniej istniały plotki o planowanym DLC do tej produkcji.

Zobacz też: Jaki monitor do 500 zł kupić?

Na razie Elden Ring otrzymało jedno darmowe uaktualnienie o nazwie Colosseum. DLC dodało do gry m.in. trzy nowe tryby starć PvP.

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2268 (w redakcji od 17.11.2022)

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.