Koniec roku 2022 na Steamie. Elden Ring i Call of Duty święcą triumfy w rankingu sprzedaży

Elden Ring

Rok 2022 dobiegł końca. Zgodnie z cotygodniową tradycją, SteamDB ponownie opublikowało listę najchętniej kupowanych tytułów na platformie Valve. W ostatnim tygodniu zeszłego roku triumfowały Elden Ring oraz Call of Duty: Modern Warfare 2.

Elden Ring i Call of Duty na szczycie sprzedaży Steama

Zwiastun Elden Ring

Ostatni tydzień roku 2022 minął wielu użytkownikom Steama pod znakiem dużej przeceny. Taniej można kupić wciąż setki gier. Wśród nich znalazło się mnóstwo popularnych produkcji, w tym gra roku 2022 oraz świetnie przyjęte na Steamie Call of Duty: Modern Warfare 2.

Pełna lista najczęściej kupowanych produktów zeszłego tygodnia prezentuje się następująco:

  1. Steam Deck
  2. ELDEN RING
  3. Call of Duty: Modern Warfare 2
  4. Ready or Not
  5. Cyberpunk 2077
  6. High on Life
  7. Red Dead Redemption 2
  8. God of War
  9. FIFA 23
  10. Grounded

Przeczytaj też: Najlepsze gry multiplayer

Większość pozycji na tej liście nie zdziwi zapewne regularnych użytkowników Steama. O kilka oczek awansował Cyberpunk 2077, do zaszczytnej dziesiątki trafiło Grounded, a dzięki kuszącej przecenie drobny awans zaliczyło również Red Dead Redemption 2.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!