Rewelacyjny RPG od Bethesdy od jutra za darmo w Epic Games Store? Symbole wskazują na kultową część serii

epic games store

Epic Games Store kontynuuje rozdawanie gier za darmo. Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, w zeszłym tygodniu otrzymaliśmy Death Stranding, które można odebrać jeszcze do jutra. Tymczasem platforma udostępniła nową wskazówkę dotyczącą produkcji, jaką tym razem gracze będą mogli dodać do swojej biblioteki. Wiele wskazuje na to, że tym razem otrzymamy rewelacyjnego RPG-a od Bethesdy — Fallout: New Vegas.

Fallout New Vegas kolejną produkcją za darmo w Epic Games Store?

Fallout New Vegas maybe
– Atom
– Thunder
– Poker Chip
– Star
– Radiation logo
– Broc flower pic.twitter.com/qiAoBSSoMs

— Phoenixo (@PhoenixoGaming) May 23, 2023

Fallout New Vegas maybe
– Atom
– Thunder
– Poker Chip
– Star
– Radiation logo
– Broc flower pic.twitter.com/qiAoBSSoMs

— Phoenixo (@PhoenixoGaming) May 23, 2023

Epic Games Store po raz kolejny udostępniło podpowiedź w postaci symboli, opisującą kolejną produkcję, jaka będzie dostępna do odebrania za darmo. Przewidywania w zeszłym tygodniu się sprawdziły, natomiast już teraz gracze obstawiają, co może być następną grą. Użytkownicy są tutaj prawie jednogłośni i wygląda na to, że kolejnym tytułem będzie Fallout: New Vegas.

Fallout: New Vegas to niezwykle ceniona i wręcz kultowa odsłona postapokaliptycznej serii od Bethesdy. Premiera tego RPG-a miała miejsce w 2010 roku i od tego czasu produkcja zbiera naprawdę dobre recenzje. Jako ciekawostkę warto dodać, że ostatnio sporo się mówiło o możliwej drugiej części New Vegas, którą fani z pewnością chętnie by przyjęli.

Oczywiście nie wszyscy gracze zgadzają się z tym przewidywaniem. Spora część osób wskazuje na Fallouta 76, a jeszcze inni wyrażają swoje niezadowolenie, gdyż liczyli na nieco nowszą produkcję. Warto jednak zauważyć, że New Vegas sugeruje sporo symboli, a także fakt, że część ta nie jest dostępna na Epic Games Store, co może sugerować, że to właśnie ją odbierzemy jutro całkowicie bezpłatnie.

Zobacz też: Najlepsze gry symulatory

Na koniec przypomnijmy, że tajemnicza produkcja będzie dostępna do odebrania jutro – 25 maja – od godziny 17:00 w Epic Games Store.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.