3 ciekawe gry za darmo od Epic Games Store! Nic, tylko brać

Hood: Outlaws & Legends

Dziś czwartek, a jak czwartek to nowe darmowe gry w Epic Games Store. Dzisiaj Tim Sweeney i spółka zdecydowali się zaoferować graczom aż trzy interesujące pozycje: Hood: Outlaws & Legends, Iratus: Lord of the Dead oraz Geneforge 1 – Mutagen. Co tu dużo mówić: nic, tylko brać!

Hood: Outlaws & Legends, Iratus: Lord of the Dead i Geneforge 1 – Mutagen za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Iratus: Lord of the Dead

Epic Games Store nie przestaje rozdawać darmowych gier i chwała im za to. Jak już ustaliliśmy, od dzisiaj gracze mogą pobierać bezpłatnie trzy tytuły. Warto to zrobić za pamięci, bo pozostają one dostępne za darmo tylko do 7 lipca do godziny 17:00.

Przeczytaj też: Najlepsze klawiatury gamingowe

Może nie jest to Minecraft za darmo czy darmowe GTA 5, ale mimo wszystko Epic Games Store udostępniło naprawdę interesujące tytuły. Następnymi bezpłatnymi grami w tytułowym sklepie będą Killing Floor 2 i Ancient Enemy. Pobierzemy je od 7 lipca od godziny 17:00.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.