Everspace 2 z datą premiery w Xbox Game Pass! Gra trafi wkrótce na PlayStation 5 i Xbox Series X|S

Everspace 2

Pełna wersja Everspace 2 zadebiutowała na komputerach osobistych na początku kwietnia. Jakiś czas później szef studia Rockfish Games przyznał, że udostępnienie gry w PC Game Pass wpłynęło pozytywnie na jej sprzedaż. Tymczasem – jak się okazuje – wspomniany tytuł trafi niebawem w ręce kolejnych graczy. Deweloperzy ujawnili bowiem, kiedy produkcja zadebiutuje na PlayStation 5 i Xbox Series X|S.

Data premiery Everspace 2 na PlayStation 5 i Xbox Series X|S ujawniona

Everspace 2 – zwiastun z datą premiery konsolowej wersji

Powyższy zwiastun informuje, że Everspace 2 zadebiutuje na PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 15 sierpnia, czyli za nieco ponad miesiąc. Konsolowa wersja produkcji studia Rockfish Games od razu zasili również bibliotekę Xbox Game Pass. Deweloperzy poinformowali także, że posiadacze sprzętów Sony i Microsoftu będą mogli liczyć na rozgrywkę w 60 klatkach na sekundę.

Everspace 2 ma również wykorzystać potencjał kontrolera DualSense. Studio Rockfish Games zapewnia, że ich produkcja będzie korzystać zarówno z adaptacyjnych triggerów, jak i haptycznych wibracji. Deweloperzy wykorzystali także wbudowany w pada głośnik.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do It Takes Two

Kup Xbox Series X

Jak wspomnieliśmy wyżej, Everspace 2 dostępne jest obecnie wyłącznie na komputerach osobistych. Produkcja studia Rockfish Games spotkała się z bardzo ciepłym przyjęciem zarówno ze strony branżowych recenzentów, jak i samych graczy, co potwierdza m.in. średnia ocen w serwisie Metacritic.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
OKAZJA ALERT
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.