Evil West w „złocie”. Polowanie na wampiry na Dzikim Zachodzie rozpocznie się w przyszłym miesiącu!

Evil West

W zeszłym tygodniu deweloperzy z Flying Wild Hog opublikowali nowe fragmenty rozgrywki z Evil West, za których sprawą przedstawiono jednego z potworów. Wczoraj natomiast rodzime studio podzieliło się wiadomością, która powinna ucieszyć wszystkich użytkowników czekających na wspomnianą produkcję. Twórcy poinformowali bowiem, że westernowa gra akcji o polowaniu na wampiry osiągnęła tzw. złoty status.

Flying Wild Hog informuje o zakończeniu prac nad Evil West

It is with immense pleasure that we announce Evil West has gone GOLD. We'd like to thank our fans for supporting the game's development! We can't wait for you to play on November 22! ❤️ pic.twitter.com/gkAgw6VXBo

— Flying Wild Hog (@Flying_Wild_Hog) October 11, 2022

It is with immense pleasure that we announce Evil West has gone GOLD. We'd like to thank our fans for supporting the game's development! We can't wait for you to play on November 22! ❤️ pic.twitter.com/gkAgw6VXBo

— Flying Wild Hog (@Flying_Wild_Hog) October 11, 2022

Gracze nie powinni więc obawiać się kolejnych opóźnień. Należy bowiem przypomnieć, że początkowo Evil West miało trafić do sprzedaży pod koniec września, ale twórcy potrzebowali nieco więcej czasu i już jakiś czas temu zdecydowali się przełożyć premierę na listopad. Informacja o „złotym statusie” oznacza natomiast, że prace nad tytułem zostały zakończone.

Nadchodzące tygodnie studio Flying Wild Hog z pewnością wykorzysta na przygotowanie premierowej aktualizacji, która wyeliminuje różne pomniejsze błędy, a także zwiększy stabilność produkcji. Niewykluczone, że w tym czasie twórcy podzielą się także kolejnymi materiałami prezentującymi poszczególne elementy wspomnianego tytułu.

Zobacz też: Laptop do gier do 3000 zł

Zgodnie z zapowiedziami premiera Evil West odbędzie się 22 listopada na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Jeśli czekacie na wspomnianą produkcję Flying Wild Hog, to sprawdźcie również obszerny gameplay, którym deweloperzy podzielili się na początku zeszłego miesiąca.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.