Exoprimal na kolejnych fragmentach z rozgrywki. Zmierzająca do Xbox Game Pass produkcja zapowiada się dość zjawiskowo

Exoprimal

Podczas ostatniego wydarzenia Capcom Spotlight mieliśmy okazję nieco bliżej przyjrzeć się jednej z nadchodzących produkcji od Japończyków, czyli Exoprimal. Dowiedzieliśmy się także, że „niefortunny bliźniak Dino Crisis” zadebiutuje 14 lipca i od premiery dołączy do bibliotek Xbox Game Pass. Teraz zaś w sieci pojawiły się kolejne materiały prezentujące konkretne fragmenty gameplayu i trzeba przyznać, że jest naprawdę bardzo efektownie.

Exoprimal na kolejnych materiałach prezentuje efektowne starcia PvPvE

Exoprimal — gameplay

Dzięki dziennikarzom, którzy otrzymali możliwość ogrania Exoprimal nieco wcześniej możemy dokładniej przyjrzeć się jak tytuł ten prezentuje się w akcji. Na uwagę zasługuje fakt, że każdy z egzoszkieletów (których na premierę dostępnych będzie aż 10) oferuje nieco inny model rozgrywki, więc w tej kwestii ciężko będzie narzekać na ograniczony wybór.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Każda z maszyn została sklasyfikowana do trzech kategorii znanych wielu zapalonym graczom gier sieciowych. Pozycja ta zaoferuje możliwość zabawy jako DPS, Tank oraz Wsparcie.

Exoprimal — gameplay

Przyglądając się bliżej kwestii samych starć z jurajskimi bestiami, to są one podzielone na kolejne etapu, gdzie drużyny muszą najpierw wyeliminować zagrożenie, a następnie udać się do kolejnego punktu wskazanego na mapie.

Exoprimal — gameplay

Atrakcyjności całej zabawie dodają bezpośrednie konfrontacje z innymi graczami, dostępne w specjalnym trybie PvPvE. Eliminacja członków wrażej ekipy ma zapewnić drużynie dodatkowe profity i ostatecznie prowadzi do zwycięstwa.

Przeczytaj też: Gry podobne do Wiedźmina

Ostatecznie całość faktycznie wygląda całkiem dobrze, a przede wszystkim bardzo zjawiskowo. Czy dzięki temu Exoprimal przekona do siebie niezdecydowanych graczy? To być może okaże się już niedługo, bo otwarte beta-testy dostępne będą w dniach 17 – 19 marca 2023 roku.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
TAKIEJ PROMOCJI NIE BYŁO OD 2 LAT!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.