Ulepszenie Deluxe do F1 2021 (warte 90 zł) za darmo dla abonentów Xbox Game Pass Ultimate

F1 2021 ulepszenie do wersji Deluxe

Użytkownicy subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate, która jest dostępna bardzo tanio z naszym poradnikiem, mogą już odebrać kolejną darmową korzyść. Tym razem Microsoft proponuje graczom bezpłatne Ulepszenie Deluxe do F1 2021, które kosztuje normalnie 89,99 zł. Co tu dużo mówić: warto, a tym bardziej że F1 2021 niedawno trafiło do Game Passa.

Ulepszenie Deluxe do F1 2021 za darmo w ramach Xbox Game Pass Ultimate

Ulepszenie Deluxe F1 2021
Ulepszenie Deluxe do F1 2021

Ulepszenie Deluxe do F1 2021 najłatwiej odebrać przez przeglądarkę. Aby to zrobić, wystarczy udać się pod ten adres i zalogować się na swoim koncie z aktywną subskrypcją Xbox Game Pass Ultimate. Następnie wystarczy tylko kliknąć duży, zielony przycisk z napisem POBIERZ, zatwierdzając cały proces. Alternatywnie, korzyść można też zgarnąć na konsoli Xbox lub komputerze, udając się do odpowiedniej sekcji.

Przeczytaj też: AC Origins w Xbox Game Pass

Bezpłatne uaktualnienie Deluxe do F1 2021 w ramach korzyści Xbox Game Pass Ultimate można odebrać najpóźniej do 16 maja 2022 roku. Zestaw zawiera pakiet ikon „Mój zespół”, siedmiu legendarnych kierowców (m.in. Michael Schumacher i Felipe Massa) dla trybu „Mój zespół”, dodatkowe przedmioty kosmetyczne, 18 tysięcy sztuk wirtualnej waluty PitCoin i jeszcze kilka pomniejszych benefitów. Pod koniec warto jeszcze raz przypomnieć, że normalnie ulepszenie Deluxe kosztuje blisko 90 zł. Subskrybenci Xbox Game Pass Ultimate dostali więc całkiem fajny prezent.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z