Fallout 5 potwierdzony! Na grę jednak poczekamy bardzo długo

Fallout 5

Podczas Xbox & Bethesda Games Showcase 2022 szczegółowo przedstawiono Starfielda, lecz Bethesda nie była gotowa powiedzieć nic konkretnego na temat TES 6. Po konferencji szef studia potwierdził, że The Elder Scrolls 6 jest wciąż w fazie pre-produkcji, lecz w następnej kolejności Bethesda ma w planach stworzenie Fallout 5.

Fallout 5 zapowiedziany, ale to melodia przyszłości

Fallout 4 – trailer

W wywiadzie dla IGN Todd Howard podkreślił, że jego zespoły skupiają się teraz na dostarczeniu klientom Starfielda oraz TES 6. Niestety jeszcze bardzo długa droga, zanim kolejna odsłona The Elder Scrolls VI trafi na rynek – gdy tak się jednak stanie, to Bethesda będzie chciała stopniowo odsłaniać karty dotyczące nowych projektów. Mowa tu szczególnie o Fallout 5, bo jest to gra, którą mają zamiar stworzyć zaraz po The Elder Scrolls VI.

Sprawdź także: Prolog STALKER-a 2 zaprezentowany

W międzyczasie warto przypomnieć, że główny bohater Starfielda będzie niemy, choć dla fanów tego studia nie jest to żadna nowość. Rozwiązanie to ma pozwolić odbiorcom lepiej wczuć się w odgrywaną rolę.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z