Fallout 76 ma już pięć lat! Bethesda zaprasza na darmowy tydzień z grą

Fallout 76 5th Anniversary

Fallout 76 zdecydowanie nie miał łatwego startu. W dniu premiery produkcja Bethesdy odstraszała nudnym wątkiem fabularnym, uciążliwym systemem walki oraz mało angażującym trybem wieloosobowym. Po wielu aktualizacjach twórcy wyeliminowali większość błędów, znacznie usprawniając przy tym rozgrywkę, co skłoniło wielu graczy do powrotu do gry. Osoby, które nie miały jeszcze styczności z tytułem, mogą to zrobić w trakcie najbliższego darmowego tygodnia.

Bethesda świętuje piąte urodziny Fallouta 76 i zachęca do pobrania gry

Fallout 76 wciąż cieszy się dużą popularnością. Według oficjalnych statystyk w 2022 roku uruchomiło go ponad 13 milionów graczy, co jest dużym sukcesem, gdy pod uwagę weźmiemy premierowy stan techniczny.

W odbudowie zaufania bez wątpienia pomogły regularne aktualizacje oraz stopniowe wzbogacanie świata gry o nową zawartość. Osoby, które nie miały jeszcze okazji zapoznać się z tytułem lub chcą dać mu drugą szansę, mogą to zrobić do darmo do 30 października. To doskonała okazja, aby na własne oczy przekonać się, jakie postępy poczyniła Bethesda w ciągu ostatnich pięciu lat.

Przeczytaj także: Najlepsze gry na nudę

Warto dodać, że oprócz darmowego tygodnia, na Steam, Microsoft Store oraz PlayStation Store wystartowała specjalna wyprzedaż. W promocyjnej cenie możemy kupić wszystkie części serii Fallout, a wysokość rabatów sięga 80%.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.