Fallout New Vegas za darmo w Epic Games Store! Legendarne RPG Obsidianu jest już dostępne do pobrania

Fallout New Vegas

Epic Games Store kontynuuje towarzyszące Mega Wyprzedaży rozdawnictwo gier. Do dziś mogliśmy odebrać za darmo Death Stranding, więc przyszła pora na kolejny tytuł z listy. Zgodnie z wcześniejszymi przypuszczeniami, tym razem jest to Fallout New Vegas ze wszystkimi DLC!

Fallout New Vegas za darmo w Epic Games Store

Zwiastun Fallout New Vegas

Co ciekawe, Fallout New Vegas był oryginalnie planowany jako DLC do Fallouta 3. Projekt rozrósł się jednak na tyle, że zdecydowano o jego wydaniu jako samodzielny, poboczny tytuł z serii.

Gra przenosi nas do roku 2281 w miejsce położone blisko miasta, które w przeszłości było znane jako Las Vegas. Spora część rozgrywki ma miejsce na pustkowiach Mojave, które składają się z dawnych stanów Kalifornii, Nevady oraz Arizony.

Fallout New Vegas w Edycji Ostatecznej pozostanie darmowy do 1 czerwca do godziny 17:00. Wtedy też Epic zaprezentuje nam oficjalnie nową, przedostatnią już „darmówkę”.

Zobacz też: Gry podobne do League of Legends

Trzeba przyznać, że sklep znów nas nie zawiódł i oddał w nasze ręce naprawdę ciekawy tytuł. Teraz pozostaje nam już tylko wyczekiwać kolejnej krypty z zagadkami dotyczącymi następnej darmowej gry!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.