Far Cry 6 do sprawdzenia za darmo! Ubisoft zachęca do przetestowania gry podczas bezpłatnego weekendu

Far Cry 6

W październiku ubiegłego roku Far Cry 6 doczekał się dość drogiego wydania GOTY, a nieco później – w grudniu – produkcja otrzymała surrealistyczny dodatek zatytułowany Lost Between Worlds. Firmie Ubisoft najwyraźniej zależy jednak, by wspomniany tytuł dotarł do większej liczby graczy. Wydawca postanowił bowiem zorganizować kolejny darmowy weekend z grą.

Ubisoft zaprasza graczy na darmowy weekend z grą Far Cry 6

Zgodnie z przekazanymi informacjami, bezpłatny weekend z grą Far Cry 6 rozpocznie się już jutro – 16 lutego – i potrwa do najbliższej niedzieli. W tym czasie posiadacze komputerów osobistych oraz konsol PlayStation i Xbox będą mogli bez dodatkowych kosztów cieszyć się pełną wersją najnowszej odsłony popularnej serii pierwszoosobowych strzelanin od Ubisoftu.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Po zakończeniu darmowego weekendu gracze będą mogli oczywiście zachować poczynione przez siebie postępy i kontynuować zabawę, o ile tylko zdecydują się na kupno pełnej wersji gry. Należy też dodać, że użytkownicy, którzy podczas wspomnianego wydarzenia uruchomią tryb współpracy, otrzymają nagrodę w postaci karabinu wyborowego „Biały lotos”.

Zobacz też: Najlepsze gry wojenne

Far Cry 6 dostępny jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X|S. Na koniec warto również wspomnieć, że według nieoficjalnych informacji Ubisoft pracuje obecnie nad dwiema nowymi odsłonami serii Far Cry. Jedna z nich ma być skierowana do miłośników zmagań sieciowych.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.