Far Cry 7 ma pojawić się na Nintendo Switch 2. Insider zdradza kolejne szczegóły dotyczące premiery gry

Far Cry 6

Wczoraj do sieci wyciekły kolejne szczegóły dotyczące Far Cry 7. Dowiedzieliśmy się między innymi, że historia w grze ma być nieliniowa i skupiać się wokół porwania bogatej rodziny. Teraz pojawiają się kolejne wieści związane z siódmą odsłoną serii – przecieki sugerują, że produkcja trafi na Nintendo Switch 2.

Far Cry 7 w dniu premiery ma być dostępny na konsoli Nintendo Switch 2

Necro Felipe z Universo Nintendo udostępnił ciekawy wpis na platformie X (dawny Twitter). W odpowiedzi na pytanie jednego z obserwatorów redaktor naczelny brazylijskiego portalu zdradził, że Far Cry 7 ma pojawić się w dniu premiery na Nintendo Switch 2. Według dziennikarza produkcja Ubisoftu ma ukazać się na sprzęcie Nintendo wraz z debiutem na innych platformach.

Jeżeli chodzi o Nintendo Switch 2, jakiś czas temu do graczy dochodziły wieści o rzekomej prezentacji urządzenia na Gamescom 2023. Konsola ma podobno posiadać ekran o przekątnej 8 cala oraz dysk o pojemności nawet 512 GB. Inne źródła podają, że handheld od Nintendo ma być również wyposażony w 12 GB RAM.

Zobacz też: Laptop gamingowy do 10000 zł

Według wczorajszych doniesień, Far Cry 7 ma zadebiutować w 2025 roku. Jak zwykle w przypadku takich przecieków, warto jednak potraktować te informacje z dystansem. Na ten moment pozostaje nam czekać na oficjalne wieści ze strony Ubisoftu lub Nintendo.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.