EA pokazało okładkę FIFY 23! Poznaliśmy też datę ujawnienia pierwszego zwiastuna

FIFA 23

Kilka dni temu poznaliśmy okładkę bety FIFY 23, a także potencjalną datę premiery wyczekiwanej produkcji od Electronic Arts. Z kolei dzisiaj studio oficjalnie pokazało okładkę pełnej wersji gry, a do tego poinformowało, kiedy zostanie udostępniony jej pierwszy zwiastun. Co tu dużo mówić: FIFA 23 jest już bliżej niż dalej.

Okładka FIFY 23 i data udostępnienia zwiastuna

FIFA 23 okładka
Oficjalna okładka FIFA 23 Ultimate Edition

Powyżej można się zapoznać z oficjalną okładką FIFY 23 w wersji Ultimate Edition. Twarzami tegorocznej odsłony zostali Kylian Mbappé oraz Sam Kerr. Połączenie jest dość nietypowe, ale pokazuje, że EA coraz mocniej stawia na piłkę nożną kobiet.

Idąc dalej, Electronic Arts poinformowało, że już 20 lipca o 18:00 zostanie udostępniony pierwszy zwiastun FIFY 23. Będzie go można obejrzeć poniżej, a zainteresowanym graczom nie pozostaje nic innego, jak ustawić sobie przypomnienie.

Zwiastun FIFY 23

Przeczytaj też: Dysk do Xbox Series X|S — najlepsze modele

Oficjalna data premiery FIFA 23 nie została jeszcze ujawniona, choć według wiarygodnego przecieku gra trafi na sklepowe półki już 30 września. Czekacie na debiut ostatniej odsłony tej serii od EA? Dajcie znać w komentarzach poniżej!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja ograniczona czasowo!
Z