FIFA 25 ma być „najlepszą grą dla każdego chłopca lub dziewczynki”. Federacja rzuca rękawice EA Sports

FIFA 23

Już w maju ubiegłego roku potwierdzono, że FIFA 23 będzie ostatnią odsłoną serii przygotowaną przez Electronic Arts. Tuż po wspomnianej wiadomości Międzynarodowa Federacja Piłki Nożnej poinformowała, że będzie pracować nad własnymi grami skierowanymi do fanów futbolu. Dzisiaj natomiast Gianni Infantino – prezes FIFA – zapowiedział, że FIFA 25 będzie „najlepszą grą dla każdego chłopca lub dziewczynki”.

FIFA zamierza rywalizować z EA Sports, a FIFA 25 ma być „najlepszą grą” piłkarską na rynku

FIFA zamierza rywalizować z produkcjami EA Sports i wydawać konkurencyjne gry wideo. Infantino jest natomiast przekonany, że kolejne odsłony serii FIFA będą najlepszymi grami piłkarskimi dostępnymi na rynku. Niestety prezes Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej nie podzielił się żadnymi szczegółami na temat nadchodzących projektów.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Prezes Międzynarodowej Federacji Piłki Nożnej zapowiedział jednak, że gracze otrzymają wkrótce więcej informacji na temat przyszłości serii FIFA. Fanom wirtualnego futbolu nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i wypatrywać pierwszych szczegółów na temat nowych gier piłkarskich.

Zobacz też: Najlepsze telewizory 65 cali

Na koniec warto przypomnieć, że FIFA 23 dostępna jest na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch. W zeszłym miesiącu poinformowano, że ostatnia odsłona serii przygotowana przez EA Sports jest na dobrej drodze, by stać się największym tytułem w historii cyklu.

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.