Final Fantasy XVI na The Game Awards 2022! Widowiskowy zwiastun potwierdza datę premiery

Final Fantasy XVI

Seria Final Fantasy cieszy się ostatnio sporą popularnością. Gdyby FF XIV nie było wystarczające dla Square Enix, bardzo dobre recenzje zebrał powrót Crisis Core. Oczekiwania względem długo wyczekiwanego Final Fantasy XVI są jednak jeszcze większe.

Data premiery i zwiastun Final Fantasy XVI

Zwiastun Final Fantasy XVI

Wczoraj wieczorem słyszeliśmy plotki o potencjalnej dacie premiery Final Fantasy XVI i teraz stały się one rzeczywistością. Nowa gra Square Enix ma zadebiutować 22 czerwca 2023 roku, parę tygodni po tym, jak światło dzienne ujrzy Diablo 4.

Razem z datą premiery pojawił się nowy zwiastun zaprezentowany podczas gali The Game Awards 2022. Składa się on głównie z potężnych potworów i widowiskowych scen akcji, ale możemy również zobaczyć kilka fragmentów rozgrywki, co na pewno ucieszy fanów serii.

Przeczytaj też: Najlepsze gry survival

Final Fantasy XVI będzie czasowym exclusive’m PlayStation 5. Od 22 czerwca do 31 grudnia 2023 roku nową odsłonę serii będzie można ograć wyłącznie na konsoli Sony.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!