Final Fantasy XVI na nowym gameplayu. 45-minutowy materiał przedstawia szczegóły rozgrywki

Final Fantasy XVI

Na Final Fantasy XVI oczekuje się także w Polsce, ponieważ będzie to pierwsza gra z serii, która doczeka się tłumaczenia na nasz język. Zainteresowanych tym tytułem ucieszy więc fakt opublikowania nowego materiału z rozgrywki. I to nie byle jakiego, bo aż 45-minutowego.

REKLAMA

45-minut z rozgrywki Final Fantasy XVI

Gameplay Final Fantasy XVI

Nowy gameplay Final Fantasy XVI pojawił się na kanale GameRiot w serwisie YouTube. Materiał pozwala nam zapoznać się z trwającą aż 45 minut rozgrywką. Dużo miejsca poświęcono oczywiście systemowi walki, który prezentuje się niezwykle imponująco.

Gra prezentuje też odpowiednio wysoki poziom graficzny. Co warte wspomnienia, jej twórcy już wcześniej gwarantowali, że pokaże ona moc konsoli PS5.

Zobacz też: Najlepsze gry VR

Final Fantasy XVI pojawi się na rynku już 22 czerwca 2023 roku na PS5. W planach jest też przygotowanie wersji gry na PC, ale port ten zadebiutuje znacznie później.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!