Final Fantasy XVI na nowym gameplayu. 45-minutowy materiał przedstawia szczegóły rozgrywki

Final Fantasy XVI

Na Final Fantasy XVI oczekuje się także w Polsce, ponieważ będzie to pierwsza gra z serii, która doczeka się tłumaczenia na nasz język. Zainteresowanych tym tytułem ucieszy więc fakt opublikowania nowego materiału z rozgrywki. I to nie byle jakiego, bo aż 45-minutowego.

45-minut z rozgrywki Final Fantasy XVI

Gameplay Final Fantasy XVI

Nowy gameplay Final Fantasy XVI pojawił się na kanale GameRiot w serwisie YouTube. Materiał pozwala nam zapoznać się z trwającą aż 45 minut rozgrywką. Dużo miejsca poświęcono oczywiście systemowi walki, który prezentuje się niezwykle imponująco.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Gra prezentuje też odpowiednio wysoki poziom graficzny. Co warte wspomnienia, jej twórcy już wcześniej gwarantowali, że pokaże ona moc konsoli PS5.

Zobacz też: Najlepsze gry VR

Final Fantasy XVI pojawi się na rynku już 22 czerwca 2023 roku na PS5. W planach jest też przygotowanie wersji gry na PC, ale port ten zadebiutuje znacznie później.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.