Final Fantasy XVI na dynamicznej rozgrywce! Nowy gameplay pokazuje starcie z piekielnym bossem

Final Fantasy XVI

Wiele wskazuje na to, że wersja demonstracyjna Final Fantasy XVI trafi wkrótce w ręce użytkowników PlayStation 5. Tymczasem w sieci pojawił się nowy materiał wideo, który powinien zaciekawić wszystkich graczy czekających na wspomnianą produkcję. Zainteresowani mogą bowiem obejrzeć gameplay prezentujący starcie z piekielnym bossem.

W sieci pojawił się nowy gameplay z Final Fantasy XVI, który prezentuje pojedynek z jednym z bossów

Final Fantasy XVI – gameplay z walki z bossem

Nowymi fragmentami rozgrywki z Final Fantasy XVI podzieliła się redakcja IGN. Powyższy gameplay pokazuje pojedynek, w którym główny bohater stawia czoła potężnemu przeciwnikowi o nazwie Liquid Flame. Starcie jest nie tylko dynamiczne, ale i widowiskowe, a w jego trakcie protagonista korzysta zarówno z podstawowych ataków, jak i specjalnych umiejętności.

Oto opowieść o Clivie Rosfieldzie, wojowniku noszącym tytuł „Pierwszej Tarczy Rosarii” i oddanemu obrońcy swojego młodszego brata Joshui, dominanta Feniksa. Wielka tragedia sprawia, że Clive poprzysięga zemstę na mrocznym eikonie Ifrycie, istocie, której pojawienie się zwiastuje katastrofę.

– informuje opis gry w PlayStation Store

Zobacz też: Najlepsze gry hack and slash

Kup Final Fantasy XVI

Final Fantasy XVI zadebiutuje już 22 czerwca 2023 roku wyłącznie na konsolach PlayStation 5. W przyszłości gra ma trafić również na komputery osobiste. Square Enix zamierza jednak podejść do pecetowej wersji nowej odsłony serii Final Fantasy „ostrożnie i z rozwagą”.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.