Final Fantasy XVI wkrótce z datą premiery? W przyszłym miesiącu mają ruszyć zamówienia przedpremierowe

Final Fantasy XVI

Na początku miesiąca okazało się, że w przypadku Final Fantasy XVI firma Sony zadbała o dość krótki czas ekskluzywności. Tymczasem wygląda na to, że niedługo gracze otrzymają kolejne informacje na temat produkcji Square Enix. Zdaniem jednego z branżowych insiderów już w przyszłym miesiącu gracze otrzymają możliwość składania zamówień przedpremierowych na wspomniany tytuł, ale to nie koniec atrakcji, jakie ma szykować japońska firma.

Nowy zwiastun Final Fantasy XVI może pojawić się na The Game Awards 2022

Final Fantasy XVI – zwiastun z fragmentami rozgrywki

Tom Henderson poinformował na łamach serwisu Insider Gaming, że 7 lub 8 grudnia ruszą zamówienia przedpremierowe na Final Fantasy XVI. Znany insider podkreśla, że źródła nie są obecnie w stanie wskazać dokładnej daty, ale dużo bardziej prawdopodobny jest drugi z wymienionych terminów, ponieważ tego dnia odbędzie się gala The Game Awards 2022.

Ponadto dziennikarz zapowiedział, że wraz ze startem zamówień przedpremierowych Final Fantasy XVI ma doczekać się także nowego zwiastuna. Niewykluczone, że trailer ujawni również dokładną datę premiery. Na ten moment wiadomo jedynie, że produkcja Square Enix zadebiutuje latem 2023 roku. Na potwierdzenie powyższych doniesień będzie trzeba jednak jeszcze chwilę poczekać.

Zobacz też: Gry na Nintendo Switch po polsku

Przypomnijmy, że Final Fantasy XVI zmierza nie tylko na PlayStation 5, ale także na komputery osobiste. W pierwszej kolejności produkcja Square Enix zadebiutuje jednak na konsoli Sony. Zgodnie z zapowiedziami na krótko przed debiutem gracze otrzymają możliwość sprawdzenia tytułu dzięki wersji demonstracyjnej.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!