Twórcy Forza Motorsport ujawniają nową funkcję, która pozwoli szlifować umiejętności

Forza Motorsport 8

Od ujawnienia Forza Motorsport w czerwcu tego roku nie poznaliśmy żadnych dodatkowych konkretów – nie licząc oczywiście wyjaśnienia sprawy z trybami graficznymi i ilością klatek na sekundę w trakcie rozgrywki. Twórcy postanowili natomiast zabrać głos przedwczoraj, ujawniając nową funkcję.

Nowa funkcja w Forzie Motorsport pozwoli ćwiczyć pokonywanie zakrętów

W nadchodzącej Forzie Motorsport otrzymamy do dyspozycji system o oryginalnej nazwie Corner Mastery. Pozwoli on graczom ćwiczyć i lepiej pokonywać wybrane zakręty na danych torach. Nasza praca, a więc każde kolejne poprawianie wyników przejechania jakiegoś krętego odcinka trasy, będzie notowana na specjalnej tablicy liderów, co pozwoli na rywalizację z innymi graczami czy znajomymi w jak najszybszym pokonywaniu zakrętów.

Sprawdź także: Najlepsze gry na Xbox 360

Z pewnością jest to urozmaicenie, które zadowoli najbardziej zagorzałych fanów wyścigówek. Będą oni mogli „wymasterować” swoje ulubione tory, udowadniając jednocześnie w rankingu, że potrafią szybko pokonywać zakręty.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.