Frostpunk 2 – Polacy chwalą się pozytywnym odbiorem bety! W sieci pojawił się nowy trailer

frostpunk 2

Od poniedziałku gracze, którzy w przedsprzedaży kupili Frostpunk 2 Deluxe Edition, mają dostęp do zamkniętej bety. Testy cieszą się dużą popularnością, a fani i branżowe media nie szczędzą pochwał skierowanych w kierunku warszawskiego zespołu. 11 bit studios przygotowało krótki trailer podsumowujący opublikowane w sieci wrażenia z rozgrywki.

Frostpunk 2 – wersja beta została doceniona przez branżowe media

Frostpunk 2 Beta – wrażenia z gry

Materiały podsumowujące recenzje zazwyczaj pojawiają się kilka tygodni po premierze danej produkcji (przykładem może być Rise of the Ronin albo nowe Alone in the Dark). 11 bit studios zdecydowało się na nietypowy ruch, ponieważ najnowszy trailer dotyczy pozytywnych wrażeń z testów beta.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Portal Digital Trends określił Frostpunka 2 jako „porywający kawał stresującego budowania miasta”, z kolei redaktor PCGamesN stwierdza, iż rozgrywka przepełniona jest poczuciem beznadziei, jednak nie może się doczekać powrotu do świata gry.

Deweloperzy zapewniają, iż elementy zaprezentowane w becie to jedynie przedsmak tego, co czeka nas w pełnej wersji.

Jesteśmy bardzo wdzięczni za wasze opinie i medialny odbiór Frostpunk 2 Beta, jednak należy pamietać, że pokazaliśmy nie więcej niż 40% tego, co gra może zaoferować.

Wciąż się rozwija (także dzięki wam!) i nie możemy się doczekać, aby ujawnić kolejne szegóły w przyszłości!

11 bit studios

Frostpunk 2 trafi do sprzedaży 25 lipca 2024 roku. Gra zadebiutuje zarówno na PC, jaki i konsolach Xbox Series S|X oraz PlayStation 5.

Źródło: Twitter (Frostpunk Game)

O autorze
Kacper Szymanik
Redaktor działów Newsy & Promocje

Z grami wideo zaznajomiony od dziecka. Pierwsze kroki stawiał w Heroes of Might and Magic III, Twierdzy Krzyżowiec oraz Gothic. W głównej mierze gracz pecetowy, który mógłby co tydzień zmieniać podzespoły w swoim komputerze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.