Gears 6 ma zaoferować więcej niż 30 FPS. Gra nie powtórzy „kinowego doświadczenia” Hellblade 2?

Gears of War Marcus Fenix

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Hellblade 2 zaoferuje nam na Xboxach Series X|S wyłącznie tryb 30 FPS. Co oczywiste, decyzja ta poważnie zirytowała niektórych graczy. Tymczasem Gears 6 ma nie powtórzyć tej decyzji, o czym mówił ostatnio jeden z insiderów.

Gears 6 zaoferuje więcej niż 30 FPS na Xboxach?

Zwiastun Gears 5

Po ostatnich wydarzeniach związanych z Hellblade 2 gracze zaczęli zastanawiać się, czy następny hit Xboxa – Gears 6 – również będzie działać wyłącznie w 30 FPS. Uspokoił ich trochę insider i weteran branży shinobi602, który przekazał im na forum ResetEra, żeby się o to nie martwić.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Poza tym nie dowiedzieliśmy się niczego więcej. W każdym razie biorąc pod uwagę doświadczenie The Coallition z Unreal Engine, możemy wnioskować, że zespół ten rzeczywiście postara się o tryb 60 FPS przynajmniej na Xboxie Series X.

Wydaje się, że to zadowoliłoby fanów. Raczej nikt nie spodziewa się bowiem, aby Xbox Series S był w stanie wygenerować więcej niż 30 klatek. Choć kto wie – być może zostaniemy jeszcze czymś zaskoczeni.

Tymczasem przypomnijmy, że ostatnio o Gears 6 robi się naprawdę głośno. Według ostatnich plotek gra zostanie zapowiedziana na czerwcowym Xbox Showcase. Mówi się też, że udowodni nam ona moc drzemiącą w Xboxie Series X.

Źródło: Wccftech, ResetEra

O autorze
Adrian Witczak
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Fan gier strategicznych, akcji i RPG. Swoje pierwsze kroki z grami stawiał przy PS2 i PC, obecnie preferuje bardziej platformy "Zielonych".

Liczba wpisów: 2454 (w redakcji od 17.11.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.