Twórcy Gears of War poszukują nowych pracowników. Studio „chce wykuć przyszłość marki”

Gears of War Marcus Fenix

W ostatnim czasie wieści na temat nowej produkcji spod szyldu Gears of War pojawiło się całkiem sporo. Dla przykładu — według ostatnich doniesień Jeffa Grubba studio The Coalition rzekomo pracuje nad Gears of War 6 już od około roku. Najnowsze poszlaki wskazują, że faktycznie coś takiego może być na rzeczy, a firma poszukuje nowych rąk do pracy.

Twórcy serii Gears of War poszukują starszego projektanta rozgrywki do pracy nad nowy projektami związanymi z marką

Gears 5 Marcus Fenix
Gears of War, Marcus Fenix

Według ogłoszenia opublikowanego przez studio The Coalition poszukuje ono pracownika na stanowisko starszego projektanta rozgrywki. Nowozatrudniona osoba pracować będzie właśnie nad projektem związanym z marką Gears of War. W dalszej części wiadomości można przeczytać, że firma obecnie chce „wykuć przyszłość IP”.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Studio wymaga od kandydatów doświadczenia w systemach związanych z Character, Camera and Control (tzw. 3C) lub obytych ze sztuczną inteligencją. Oznacza to, że firma poszukuje konkretnych osób, które będą w stanie tworzyć nowe funkcje rozgrywki.

Przeczytaj też: Gry ekonomiczne

Wpis nie precyzuje jednak, czy chodzi dokładnie o Gears of War 6, czy też o odświeżone wydanie Gears of War Collecion, które według niektórych informacji znajduje się w fazie produkcji. Bez względu na to można z dużą dozą prawdopodobieństwa zakładać, że deweloperzy ze studia The Coalition szykują dla graczy coś związanego z tą niezwykle popularną marką. Kiedy zobaczymy tego efekt? Miejmy nadzieję, że już niebawem.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.