Recenzje God of War Ragnarok na tydzień przed premierą? Tego samego dnia ma ruszyć wstępne pobieranie gry

God of War Ragnarok

Nie ma co ukrywać — nadchodząca premiera God of War Ragnarok będzie jednym z najgłośniejszych wydarzeń branżowych tego roku. Wielu graczy z wypiekami na twarzy oczekuje debiutu najnowszej części przygód Kratosa i Atreusa, licząc przy tym, że produkcja ta spełni ich oczekiwania. Według najnowszych doniesień pierwsze recenzje tego tytułu mogą pojawić się trochę wcześniej, niż zakładano.

REKLAMA

Pierwsze recenzje God of War Ragnarok już 2 listopada?

Review embargo expected to be the same date btw. A week before official launch date. pic.twitter.com/Pm9P7C5LZZ

— Joe Miller (@JoeMiller101) September 28, 2022

Review embargo expected to be the same date btw. A week before official launch date. pic.twitter.com/Pm9P7C5LZZ

— Joe Miller (@JoeMiller101) September 28, 2022

Joe Miller, czyli insider, który zdradził w przeszłości, ile ważyć będzie God of War Ragnarok na PS4, poinformował, że pierwsze recenzje tej produkcji mają pojawić się już 2 listopada 2022 roku. Ponadto mężczyzna ogłosił, że tego samego dnia posiadacze przedpremierowych wydań przygód Kratosa i Atreusa będą mogli ściągnąć grę na dyski PS4 i PS5. Wszyscy zainteresowani mogą przejść do zakładki „Twoja Kolekcja” i tam sprawdzić, kiedy dokładnie ich sprzęt rozpocznie pobieranie.

Przeczytaj też: Najlepsze mody do Skyrim

Na ten moment jest to tylko niepotwierdzona informacja, jednak można się spodziewać, że w najbliższym czasie Sony odniesie się do tych wiadomości. Na koniec, z kronikarskiego obowiązku przypominamy, że God of War Ragnarok oficjalnie zadebiutuje 9 listopada 2022 roku na PS4 i PS5. Zapaleni fani przygód Kratosa powinni też zwrócić szczególną uwagę na nowy kontroler DualSense inspirowany ową produkcją, który trafi do sprzedaży w dniu premiery gry.

REKLAMA

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzać w PS Store!