Gotham Knights z premierowym zwiastunem. Drużyna bohaterów ratuje Gotham

Gotham Knights

W tym tygodniu do sieci trafił ponad 20-minutowy gameplay z Gotham Knights, który pozwolił bliżej przyjrzeć się trybowi kooperacji. Tymczasem nowa produkcja osadzona w uniwersum DC zbliża się wielkimi krokami, dlatego też nic dziwnego, że deweloperzy z WB Games Montreal postanowili przypomnieć graczom o nadchodzącym debiucie gry przy pomocy premierowego zwiastuna.

REKLAMA

Nowy zwiastun Gotham Knights przygotowuje graczy na premierę produkcji

Gotham Knights – zwiastun premierowy

Powyższy zwiastun świetnie wprowadza graczy w fabułę Gotham Knights. Ponadto materiał pozwala przyjrzeć się poszczególnym bohaterom, a także kilku kultowym złoczyńcom, z którymi będzie trzeba zmierzyć się w trakcie zabawy. Nie zabrakło też miejsca na fragmenty rozgrywki oraz kilka scenek przerywnikowych, dzięki którym zainteresowani mogą po raz kolejny sprawdzić, jak produkcja WB Games Montreal będzie prezentować się w akcji.

Zapewnij mieszkańcom miasta poczucie bezpieczeństwa, zdyscyplinuj siły policji i zasiej strach w szeregach kryminalistów. Zarówno rozwiązując zagadki łączące ze sobą mroczne rozdziały historii miasta, jak i walcząc z najgroźniejszymi złoczyńcami w epickich pojedynkach, musisz stać się nowym Mrocznym Rycerzem i uratować ulice Gotham przed upadkiem w otchłanie chaosu.

– głosi opis produkcji na oficjalnej stronie gry.

Zobacz też: Jak przyspieszyć komputer

Zgodnie z zapowiedzią Gotham Knights zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X|S już 21 października. Zainteresowani powinni również rzucić okiem na gameplay prezentujący starcie z Harley Quinn oraz zwiastun przedstawiający pecetową wersję gry.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!