Gra Diuna zostanie niedługo pokazana? Znany insider kolejny raz informuje

Diuna

Po tym, jak w 2020 świat obiegła informacja o nabyciu praw do marki Diuna przez Funcom, gracze nieustannie oczekiwali na pokazanie choćby ułamka nadchodzącej produkcji. Okazuje się, że już niedługo może mieć miejsce oficjalna prezentacja gry. Tak sugeruje post użytkownika The Snitch, który ostatnio ma świetną passę jeżeli chodzi o przecieki.

Gra Diuna staje się faktem?

Jak widać na załączonym obrazku, The Snitch udostępnił grafikę, która do złudzenia przypomina tę z filmowego plakatu. Można zatem twierdzić, że jest to kadr z nadchodzącej gry w uniwersum Diuny. Wiarygodności temu doniesieniu dodaje fakt, że poprzednie informacje przekazane przez insidera często się sprawdzały. To on poinformował o prezentacji Alone in the Dark, czy choćby o dacie premiery God of War Ragnarok.

Zobacz też: Mody do ETS2

Wspomniane wcześniej studio Funcom mające pracować nad Diuną ma na swoim koncie m.in. Conan Exiles. Ich najnowsza gra ma cechować się przede wszystkim otwartym światem. Domniemana prezentacja może mieć miejsce już w kolejnym tygodniu, wszak właśnie wtedy odbędą się targi Gamescom.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Dawid Szafraniak
Autor

Z grami związany przez większość swojego życia, początkowo jedynie na konsoli, później bez platformowego podziału. Nieironicznie każdego roku oczekuje premiery nowej odsłony Call of Duty, jak i gier wyścigowych możliwie najmniej związanych z F1. W wolnych chwilach zamienia pada na aparat fotograficzny, którym uwiecznia sport, ludzi i nie tylko.

Liczba wpisów: 265 (w redakcji od 02.08.2022)

TAGI:

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.