Gra Diuna zostanie niedługo pokazana? Znany insider kolejny raz informuje

Diuna

Po tym, jak w 2020 świat obiegła informacja o nabyciu praw do marki Diuna przez Funcom, gracze nieustannie oczekiwali na pokazanie choćby ułamka nadchodzącej produkcji. Okazuje się, że już niedługo może mieć miejsce oficjalna prezentacja gry. Tak sugeruje post użytkownika The Snitch, który ostatnio ma świetną passę jeżeli chodzi o przecieki.

REKLAMA

Gra Diuna staje się faktem?

pic.twitter.com/BxFRnwGIJY

— The Snitch (@insider_wtf) August 17, 2022

pic.twitter.com/BxFRnwGIJY

— The Snitch (@insider_wtf) August 17, 2022

Jak widać na załączonym obrazku, The Snitch udostępnił grafikę, która do złudzenia przypomina tę z filmowego plakatu. Można zatem twierdzić, że jest to kadr z nadchodzącej gry w uniwersum Diuny. Wiarygodności temu doniesieniu dodaje fakt, że poprzednie informacje przekazane przez insidera często się sprawdzały. To on poinformował o prezentacji Alone in the Dark, czy choćby o dacie premiery God of War Ragnarok.

Zobacz też: Mody do ETS2

Wspomniane wcześniej studio Funcom mające pracować nad Diuną ma na swoim koncie m.in. Conan Exiles. Ich najnowsza gra ma cechować się przede wszystkim otwartym światem. Domniemana prezentacja może mieć miejsce już w kolejnym tygodniu, wszak właśnie wtedy odbędą się targi Gamescom.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!