Do Gran Turismo 7 wjechały nowe pojazdy! Kwietniowa aktualizacja jest już dostępna na PS4 i PS5

Gran Turismo 7 Mercedes

Polyphony Digital stale ulepsza swoją produkcję. Po marcowej aktualizacji Gran Turismo 7 zapewnia rozgrywkę w 120 klatkach na sekundę na PlayStation 5, a warto dodać, że dzieje się to bez wyraźnych spadków płynności. Tym razem deweloperzy udostępnili kolejną aktualizację – 1.32, która dodała nowe pojazdy. Wśród nich znajdują się m.in. bolidy Super Formula.

Kwietniowa aktualizacja 1.32 zapewnia nowe samochody, z których skorzystamy w Gran Turismo 7

Zwiastun kwietniowej aktualizacji do Gran Turismo 7

Nie da się ukryć, że seria Gran Turismo jest wizytówką Sony wśród gier wyścigowych, a najnowsza część cieszy się olbrzymią popularnością. Polyphony Digital stara się cały czas ulepszać swoją produkcję i tym razem w kwietniowej aktualizacji udostępniło 4 nowe samochody, nowe zawody, a także w Café pojawiły się trzy dodatkowe menu. Jako ciekawostkę warto dodać, że stworzenie jednego auta zajmuje deweloperom z Polyphony Digital aż 270 dni.

Wśród nowych pojazdów zobaczymy:

  • Klasycznego Jaguara XJ220 z 1992 roku
  • Mercedesa-AMG GT3 z 2020 roku
  • Dallara SF23 Super Formula / Toyota ’23
  • Dallara SF23 Super Formula / Honda ’23

Oprócz tego Polyphony Digital dodało do światowych torów 3 zawody Super Formula: Watkins Glen International, Circuit de Sainte-Croix oraz Fuji International Speedway. Dodatkowo po kwietniowej aktualizacji pojawiła się parada hipersamochodów — Interlagos.

Studio udostępniło graczom Gran Turismo 7 także trzy nowe menu w Café — nr 20, czyli kolekcja Shelby, która jest dostępna od 41. poziomu kolekcjonera, menu nr 21 z autami Alpine, dostępny od 35. poziomu, a także menu nr 47 i kolekcja Super Formula. Dodatkowo wśród polecanych obiektów w Scapes pojawią się North Yorkshire i Miyazaki.

Zobacz też: Najlepsze dyski SSD

Oczywiście nie są to jedyne zmiany, które zaszły po kwietniowej aktualizacji Gran Turismo 7. Update jest dostępny od dzisiaj dla użytkowników PlayStation 4 oraz PlayStation 5.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Spora okazja!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.