„Prawdziwa” Lucia z GTA 6 odnaleziona? Gracze są przekonani, że wskazali właściwą aktorkę

gta 6 lucia manni l perez

Emocje po pierwszym trailerze GTA 6 nieco już opadły. Od tego czasu byliśmy między innymi świadkami afery z Florida Jokerem, ale także poznaliśmy przybliżony czas fabuły podany przez insidera. Graczom jednak najwyraźniej bardzo zależy na tym, aby dowiedzieć się czyj głos (a może i wizerunek) stoi za postacią Lucii, głównej bohaterki GTA 6.

Gracze są przekonani, że odnaleźli „prawdziwą” Lucię

Od momentu ukazania się trailera GTA 6 został on wielokrotnie przeanalizowany wzdłuż i wszerz. Nie udało się jednak ustalić personaliów aktorki, która udziela swojego głosu i być może wyglądu głównej bohaterce, Lucii. Trudno się dziwić – takie zadanie nie należy do najprostszych.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Okazuje się, że internetowi detektywi mogli jednak dotrzeć do całkiem prawdopodobnej kandydatki. Jak wskazują gracze, rolę Lucii może odgrywać amerykańska aktorka Manni L. Perez. Co więcej, miłośnicy GTA są o tym przekonani bardziej niż sama zainteresowana, która podkreślała, że nie jest zaangażowana w prace nad grą.

Ciekawym jest jednak fakt, że jakiś czas temu w jednym z wywiadów aktorka przyznała, że w tym momencie skupia się na nieco innych aspektach swojej kariery. Wspomniała mianowicie o pracy z motion capture oraz aktorstwem głosowym i choć nie mówi wprost o branży gier, zdaje się to być całkiem solidnym argumentem za jej kandydaturą do roli Lucii.

Zobacz też: Gry offline

O tym, że to Manni L. Perez stoi za głosem i wyglądem Lucii, jest również przekonany jeden z insiderów, który specjalizuje się w tematyce GTA. Jak przekazał dwa dni temu na platformie X, informację potwierdziło kilka jego źródeł. Cóż, dopóki sama zainteresowana nie potwierdzi doniesień, warto potraktować je z przymrużeniem oka.

Źródło: Dexerto, Twitter, Twitter

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.