Druga gra z Games with Gold na maj 2023 już dostępna do pobrania! Odbierz ją za pamięci

Games with Gold

Pod koniec kwietnia Microsoft ujawnił gry w Games with Gold na maj 2023. Chwilę później pierwszy tytuł z majowej oferty został udostępniony do pobrania subskrybentom Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate, a dziś abonenci mogą już ściągać drugą pozycję na ten miesiąc. Jak zawsze warto to zrobić za pamięci.

Hoa za darmo w ramach Games with Gold na maj 2023

Zwiastun Hoa

Games with Gold jest niczym innym jak comiesięczną porcją darmowych gier dla abonentów Xbox Live Gold i Xbox Game Pass Ultimate. Mimo że druga pozycja na maj miała zostać udostępniona subskrybentom dopiero jutro, to w istocie można ją pobierać już dzisiaj. Mowa o grze Hoa, która pozostaje dostępna bezpłatnie w ramach GwG do 15 czerwca.

Przeczytaj też: Najlepsze gry podobne do League of Legends

Hoa to produkcja logiczno-platformowa z ręcznie malowaną grafiką. Mimo że nie jest to najpopularniejsza gra na świecie, to na Steamie zebrała one blisko 2000 „bardzo pozytywnych” opinii. A to wskazuje jednoznacznie, że warto dać jej szansę!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Okazja tylko do 12 czerwca lub wyczerpania zapasów!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.