Hogwarts Legacy na rozgrywce! Zobaczcie pierwsze 25 minut gry osadzonej w uniwersum Harry’ego Pottera

Hogwarts Legacy

Pierwsze recenzje Hogwarts Legacy wskazują, że deweloperzy ze studia Avalanche Software stanęli na wysokości zadania, a wspomniana produkcja powinna oczarować wszystkich fanów uniwersum Harry’ego Pottera. Wraz z opiniami branżowych mediów do sieci trafiła też masa materiałów prezentujących wspomniany tytuł. Jeden z nich pozwala zobaczyć sam początek przygody.

Gameplay z Hogwarts Legacy prezentuje początek nowej przygody w świecie czarodziejów

Hogwarts Legacy – gameplay prezentujący pierwsze 25 minut gry

Powyższy materiał wideo został przygotowany przez redakcję IGN. Zainteresowani mogą dzięki niemu sprawdzić, jak rozpoczyna się historia, którą gracze będą mieli okazję poznać w trakcie zabawy w Hogwarts Legacy. Należy jednak podkreślić, że gameplay zawiera spoilery z pierwszych minut gry.

Twoja postać jest uczniem, który posiada klucz do starożytnej tajemnicy, grożącej rozerwaniem czarodziejskiego świata. Odkryj atmosferę życia w Hogwarcie, zawierając sojusze, walcząc z mrocznymi czarodziejami i ostatecznie decydując o losie czarodziejskiego świata. Twoje dziedzictwo jest tym, co z nim zrobisz. Przeżyj to, czego nie spisał jeszcze nikt.

– informuje opis gry na stronie Xbox.

Zobacz też: Najlepsze darmowe gry na Steam

Hogwarts Legacy ukaże się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S w najbliższy piątek – 10 lutego. Warto jednak pamiętać, że posiadacze Edycji Deluxe rozpoczną swoją przygodę ze wspomnianą produkcją już jutro. Zainteresowanym polecamy również zapoznanie się ze szczegółowymi godzinami debiutu gry na poszczególnych platformach.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Kupuj taniej w PS Store
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.