Hogwarts Legacy na rozgrywce! Zobaczcie pierwsze 25 minut gry osadzonej w uniwersum Harry’ego Pottera

Hogwarts Legacy

Pierwsze recenzje Hogwarts Legacy wskazują, że deweloperzy ze studia Avalanche Software stanęli na wysokości zadania, a wspomniana produkcja powinna oczarować wszystkich fanów uniwersum Harry’ego Pottera. Wraz z opiniami branżowych mediów do sieci trafiła też masa materiałów prezentujących wspomniany tytuł. Jeden z nich pozwala zobaczyć sam początek przygody.

REKLAMA

Gameplay z Hogwarts Legacy prezentuje początek nowej przygody w świecie czarodziejów

Hogwarts Legacy – gameplay prezentujący pierwsze 25 minut gry

Powyższy materiał wideo został przygotowany przez redakcję IGN. Zainteresowani mogą dzięki niemu sprawdzić, jak rozpoczyna się historia, którą gracze będą mieli okazję poznać w trakcie zabawy w Hogwarts Legacy. Należy jednak podkreślić, że gameplay zawiera spoilery z pierwszych minut gry.

Twoja postać jest uczniem, który posiada klucz do starożytnej tajemnicy, grożącej rozerwaniem czarodziejskiego świata. Odkryj atmosferę życia w Hogwarcie, zawierając sojusze, walcząc z mrocznymi czarodziejami i ostatecznie decydując o losie czarodziejskiego świata. Twoje dziedzictwo jest tym, co z nim zrobisz. Przeżyj to, czego nie spisał jeszcze nikt.

– informuje opis gry na stronie Xbox.

Zobacz też: Najlepsze darmowe gry na Steam

Hogwarts Legacy ukaże się na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S w najbliższy piątek – 10 lutego. Warto jednak pamiętać, że posiadacze Edycji Deluxe rozpoczną swoją przygodę ze wspomnianą produkcją już jutro. Zainteresowanym polecamy również zapoznanie się ze szczegółowymi godzinami debiutu gry na poszczególnych platformach.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!