Hogwarts Legacy z ważnymi informacjami przed premierą! Znamy dokładne godziny debiutu poszczególnych wersji

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że w ostatnich dniach nie brakuje szczegółów i materiałów związanych ze wspomnianą produkcją. Tylko w tym tygodniu do sieci trafił bowiem premierowy zwiastun gry, a także informacja o dacie zniesienia embargo na recenzje. Okazuje się jednak, że to nie koniec istotnych wiadomości.

Twórcy Hogwarts Legacy przygotowują graczy na premierę wyczekiwanej produkcji

Deweloperzy z Avalanche Software postanowili bowiem dobrze przygotować użytkowników poszczególnych platform na premierę Hogwarts Legacy. Za pośrednictwem Twittera twórcy ujawnili bowiem, kiedy dokładnie gracze będą mogli rozpocząć swoją przygodę ze wspomnianą produkcją.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, posiadacze Edycji Deluxe zagrają w Hogwarts Legacy już 7 lutego, czyli trzy dni przed oficjalną premierą. Jako pierwsi zabawę rozpoczną jednak użytkownicy PlayStation 5 i Xbox Series X|S, którzy będą mogli uruchomić produkcję już po północy. Gracze PC będą musieli natomiast poczekać do 19:00 czasu polskiego.

Fani Harry’ego Pottera, którzy zdecydowali się na kupno standardowej edycji Hogwarts Legacy, ruszą do czarodziejskiego świata dopiero 10 lutego. W tym przypadku posiadacze PlayStation 5 i Xbox Series X|S również będą mogli rozpocząć zabawę tuż po północy, a gracze PC o 19:00 czasu polskiego. Należy pamiętać, że powyższe informacje dotyczą wyłącznie cyfrowych wersji.

Zobacz też: Najlepsze darmowe gry na Steam

Na koniec warto przypomnieć, że Hogwarts Legacy zadebiutuje w przyszłym tygodniu wyłącznie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami wersja na konsole PlayStation 4 i Xbox One ukaże się natomiast 4 kwietnia. Produkcja zmierza również na Nintendo Switch. Premiera gry na wspomnianej platformie zaplanowana jest jednak dopiero na 25 lipca.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.