Hogwarts Legacy z ważnymi informacjami przed premierą! Znamy dokładne godziny debiutu poszczególnych wersji

Hogwarts Legacy

Hogwarts Legacy zbliża się wielkimi krokami. Nic więc dziwnego, że w ostatnich dniach nie brakuje szczegółów i materiałów związanych ze wspomnianą produkcją. Tylko w tym tygodniu do sieci trafił bowiem premierowy zwiastun gry, a także informacja o dacie zniesienia embargo na recenzje. Okazuje się jednak, że to nie koniec istotnych wiadomości.

REKLAMA

Twórcy Hogwarts Legacy przygotowują graczy na premierę wyczekiwanej produkcji

The 72 Hour Early Access period for #HogwartsLegacy on console will begin on February 7th, 2023 at midnight in your region. pic.twitter.com/EHBIjnfbNq

— Hogwarts Legacy (@HogwartsLegacy) February 2, 2023

The 72 Hour Early Access period for #HogwartsLegacy on console will begin on February 7th, 2023 at midnight in your region. pic.twitter.com/EHBIjnfbNq

— Hogwarts Legacy (@HogwartsLegacy) February 2, 2023

Deweloperzy z Avalanche Software postanowili bowiem dobrze przygotować użytkowników poszczególnych platform na premierę Hogwarts Legacy. Za pośrednictwem Twittera twórcy ujawnili bowiem, kiedy dokładnie gracze będą mogli rozpocząć swoją przygodę ze wspomnianą produkcją.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, posiadacze Edycji Deluxe zagrają w Hogwarts Legacy już 7 lutego, czyli trzy dni przed oficjalną premierą. Jako pierwsi zabawę rozpoczną jednak użytkownicy PlayStation 5 i Xbox Series X|S, którzy będą mogli uruchomić produkcję już po północy. Gracze PC będą musieli natomiast poczekać do 19:00 czasu polskiego.

Fani Harry’ego Pottera, którzy zdecydowali się na kupno standardowej edycji Hogwarts Legacy, ruszą do czarodziejskiego świata dopiero 10 lutego. W tym przypadku posiadacze PlayStation 5 i Xbox Series X|S również będą mogli rozpocząć zabawę tuż po północy, a gracze PC o 19:00 czasu polskiego. Należy pamiętać, że powyższe informacje dotyczą wyłącznie cyfrowych wersji.

Zobacz też: Najlepsze darmowe gry na Steam

Na koniec warto przypomnieć, że Hogwarts Legacy zadebiutuje w przyszłym tygodniu wyłącznie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Zgodnie z zapowiedziami wersja na konsole PlayStation 4 i Xbox One ukaże się natomiast 4 kwietnia. Produkcja zmierza również na Nintendo Switch. Premiera gry na wspomnianej platformie zaplanowana jest jednak dopiero na 25 lipca.

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!