Hogwarts Legacy z nowym gameplayem. Prezentacja systemu walki robi wrażenie

Hogwarts Legacy

Avalanche Software próbuje najwyraźniej zrekompensować jakoś dłuższe oczekiwanie posiadaczom konsol z poprzedniej generacji. Na kanale Hogwarts Legacy zadebiutował właśnie 35-minutowy fragment rozgrywki.

Nowy fragment rozgrywki Hogwarts Legacy

Prezentacja gameplayu Hogwarts Legacy

System walki może być jednym z najważniejszych elementów Hogwarts Legacy. Avalanche Studios ma do dyspozycji ogromny, znany milionom osób świat, z którego ewidentnie czerpią garściami. Zadaniem deweloperów jest jednak nie tylko odpowiednie przedstawienie tego świata, ale również wzbogacenie go o odpowiedni gameplay.

Opublikowana właśnie prezentacja jest gratką dla wszystkich, którzy wyczekują premiery gry. Na 35-minutowym materiale obejrzeć można system walki Hogwarts Legacy, Room of Requirement, nasz pokój w Hogwarcie otwarty na różne opcje personalizacji, oraz Dark Arts Battle Arena, zawartość dostępną dla posiadaczy edycji kolekcjonerskiej lub Deluxe.

Przeczytaj też: Gry na Xbox One dla dzieci

Hogwarts Legacy zadebiutuje 10 lutego 2023 roku na PS5, XSX, XSS oraz PC. Gra Avalanche Studios w wersji na nową generację osiągnęła ostatnio złoty status, więc wszystko idzie zgodnie z planem i nie powinniśmy doczekać się żadnych dodatkowych opóźnień.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!