Premiera Hogwarts Legacy na PlayStation 4 i Xbox One ponownie opóźniona! Twórcy potrzebują więcej czasu

Hogwarts Legacy

Już w połowie grudnia zapowiedziano, że Hogwarts Legacy w wersji na PlayStation 4 i Xbox One ukaże się dopiero na początku kwietnia. Okazuje się jednak, że posiadacze konsol ósmej generacji Sony i Microsoftu będą musieli poczekać na swój list z Hogwartu nieco dłużej. Deweloperzy z Avalanche Software poinformowali bowiem o kolejnym opóźnieniu.

Premiera Hogwarts Legacy na PlayStation 4 i Xbox One nie odbędzie się w kwietniu

Na oficjalnym profilu gry na portalu społecznościowym Twitter pojawił się wpis, w którym studio Avalanche Software poinformowało, że premiera Hogwarts Legacy na PlayStation 4 i Xbox One odbędzie się dopiero 5 maja. Debiut wersji na konsole ósmej generacji Sony i Microsoftu został więc opóźniony o kolejny miesiąc.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Deweloperzy nie ujawnili, dlaczego zdecydowali się na podjęcie takiej decyzji. Twórcy podkreślili jedynie, że całemu zespołowi zależy na dostarczeniu jak najlepszych wrażeń z Hogwarts Legacy na wszystkich platformach. Avalanche Software najwyraźniej potrzebuje więc po prostu więcej czasu na dopracowanie wersji na konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Zobacz też: Najlepsze gry podobne do Wiedźmina

Na koniec warto przypomnieć, że Hogwarts Legacy dostępne jest obecnie wyłącznie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X|S. Gra pod koniec lipca ma ukazać się także na konsolach Nintendo Switch. Należy również dodać, że produkcja Avalanche Software już teraz może pochwalić się fenomenalnymi wynikami sprzedaży

O autorze
Mikołaj C.
Redaktor działu Newsy

Miłośnik gier wideo z dobrą fabułą. Niegdyś wielki fan produkcji z otwartym światem, ale obecnie zdecydowanie częściej sięga po tytuły o nieco bardziej zamkniętej strukturze. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
KLIKNIJ I SKORZYSTAJ Z OSTATNIEJ SZANSY NA ZAKUP XGPU DO 85% TANIEJ
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.