Hogwarts Legacy na kolejnym materiale. Twórcy ujawniają system zwierzątek, którymi będziemy się opiekować

Hogwarts Legacy Quidditch

Premiera Hogwarts Legacy zbliża się wielkimi krokami, choć użytkownicy PS4 i Xboxów One będą musieli poczekać na nią nieco dłużej. Ostatnio deweloperzy z Avalanche Software udostępnili krótkie muzyczne zwiastuny, dzięki którym mieliśmy okazję poczuć indywidualny klimat każdego z domów w Hogwarcie. Teraz zaś otrzymaliśmy materiał prezentujący jedną z ciekawszych mechanik całej gry.

W Hogwarts Legacy gracze będą mogli opiekować się mitycznymi stworzeniami

Always make time for brushing, feeding, and playing with your magical creatures in the Vivarium. #HogwartsLegacy pic.twitter.com/9moMnrcCFO

— Hogwarts Legacy (@HogwartsLegacy) December 27, 2022

Always make time for brushing, feeding, and playing with your magical creatures in the Vivarium. #HogwartsLegacy pic.twitter.com/9moMnrcCFO

— Hogwarts Legacy (@HogwartsLegacy) December 27, 2022

Na krótkim wideo widać postać sterowaną przez gracza oraz jedno z mitycznych stworzeń, którymi będzie można się opiekować. Twórcy zapowiedzieli, że w obrębie systemu zwierzątek znajdzie się szereg aktywności takich jak szczotkowanie, karmienie oraz zabawa z naszym kompanem.

Pewne przedmioty lub elementy związane z opieką nad pupilami dostępne będą w specjalnym miejscu nazwanym Vivarium. Warto także wspomnieć, że niektóre z mitycznych zwierząt jak np. hipogryfy mogą okazać się bardzo pomocne podczas zwiedzania mapy dostępnej w ramach Hogwarts Legacy.

Przeczytaj też: Najlepsze gry na PS4

Trzeba przyznać, że jest to naprawdę całkiem ciekawa mechanika, która została przyjęta przez graczy bardzo ciepło. Nic dziwnego, w końcu będzie to pierwsza taka okazja, żeby zaopiekować się jednym z mitycznych zwierząt ze świata wykreowanego przez J.K Rowling.

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Super okazja!
Z