Insomniac Games w ostatnim czasie znacząco się rozrosło! Studio ponoć pracuje nad niezapowiedzianym projektem

Insomniac Games Portfolio

Na przestrzeni lat studio Insomniac Games dostarczyło graczom wiele naprawdę udanych produkcji. Obecnie studio skupia swoje główne siły na tworzeniu Spider-Mana 2, który według pogłosek ma trafić do sprzedaży na jesieni tego roku. Okazuje się, że poza tym deweloperzy mogą pracować nad jeszcze jednym, całkiem enigmatycznym projektem.

Insomniac Games w ciągu dwóch lat zatrudnił ponad 100 nowych pracowników

Spider-Man 2
Spider-Man 2

Zgodnie z informacjami dostrzeżonymi na portalu Linkedin studio Insomniac Games zatrudnia już dokładnie 522 pracowników. Jest to całkiem spora liczba, zważywszy na fakt, iż jeszcze w 2021 roku w firmie tej zatrudnionych było ponad 400 osób.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Biorąc pod uwagę taki wzrost w ostatnich dwóch latach, można zakładać, że wszelkiego rodzaju procesy produkcyjne nabrały tempa. Pokrywałoby się to z wcześniejszymi plotkami, według których Wolverine miałby trafić do rąk graczy już przyszłym roku.

Przeczytaj też: Gry turowe

Nie sposób nie wspomnieć także o jeszcze jednej całkiem ciekawej pogłosce, jakoby Insomniac Games miało pracować nad jeszcze jednym, niezapowiedzianym projektem. Niestety, poza informacją o tym, że ma być to produkcja multiplayer, nie wiadomo nic więcej. Warto jednak uważniej obserwować wszelkie informacje związane z działalnością tego studia.

O autorze
Przemysław Paterek
Redaktor działów Newsy & Promocje | Recenzent

Swoją przygodę z grami zaczynał od Mario Tennis na Gameboya Color. Wielki fan RPG-ów i strategii. Średnio co kilka miesięcy musi przejść od nowa Gothica. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.