Kolejna duża aktualizacja Jagged Alliance 3! Do gry trafią rozległe mapy i liczne ulepszenia

Jagged Alliance 3 pojawiło się na rynku w lipcu tego roku. Produkcja spotkała się z niezwykle ciepłym odbiorem, a ostatnio zadebiutowała również na konsolach. Twórcy nie zwalniają tempa i właśnie zapowiedzieli dużą aktualizację, która doda do gry masę nowości i ulepszeń.

Jagged Alliance 3 – aktualizacja 1.4 już niebawem trafi do gry

Zwiastun Jagged Alliance 3

Już wkrótce Jagged Alliance 3 zostanie urozmaicone o kolejne elementy. Jedną z najważniejszych nowości, która trafi do gry wraz z zapowiedzianą aktualizacją, jest seria misji zatytułowana „U-Bahn”. Nowe zadania obejmują między innymi siedem rozległych map w kompleksie laboratoryjnym.

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■

Ponadto w grze pojawi się nowy system transportu podziemnego. Aktualizacja zawiera także ulepszenia, o które prosili gracze, w tym poprawiony widok satelitarny, wielokrotny wybór w ekwipunku czy odświeżony ekran konfliktu. Dodatkowo do Jagged Alliance 3 trafi „wiele mniejszych poprawek”.

Zobacz też: Gry offline

Fani Jagged Alliance 3 mogą liczyć na nowości jeszcze w tym roku. Aktualizacja 1.4 będzie bowiem dostępna od 18 grudnia. Na zakończenie przypomnijmy, że w tytuł zagramy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xboxe One oraz na Xboxach Series X|S.

Źródło: Informacja prasowa

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
GIFTCARDY ZNÓW W PROMOCJI!
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.