Kolejna część God of War w drodze? Santa Monica Studio szuka pracownika, który zna historię Kratosa

God of war Ragnarok

God of War: Ragnarok to jedna z najważniejszych gier ubiegłego roku dla posiadaczy PlayStation. Produkcja Santa Monica Studio zebrała rewelacyjne opinie od graczy oraz recenzentów zgarniając przy tym liczne nagrody. Tymczasem otrzymaliśmy nową poszlakę, która sugeruje, że być może kolejna część historii Kratosa jest już w drodze.

Santa Monica Studio poszukuje pracownika i rozbudza nadzieje na kontynuację God of War

Zwiastun God of War Ragnarok

God of War: Ragnarok miał swoją premierę 9 listopada 2022 roku i co tu dużo kryć, gra okazała się sukcesem. Otóż na początku lutego Santa Monica Studio poinformowało, że kontynuacja historii Kratosa z 2018 sprzedała się w 11 milionach egzemplarzy, co jest naprawdę rewelacyjnym wynikiem. Nie powinien dziwić więc fakt, że pojawia się coraz więcej plotek sugerujących, że trwają prace nad następną częścią serii God of War.

Santa Monica Studio poszukuje aktualnie pracownika i to nie byle jakiego, gdyż osoba, która zostanie przyjęta, musi być zaznajomiona z poprzednimi częściami God of War. Co więcej, opis stanowiska jasno sugeruje, że zatrudniony deweloper musi orientować się w systemie walk, który znamy z Ragnaroka. Możemy więc przypuszczać, że studio z Los Angeles poszukuje pracownika, który będzie pracował nad kolejną częścią serii o greckim wojowniku.

Oczywiście ogłoszenie nie musi dotyczyć prac nad kolejną grą z serii God of War, choć biorąc pod uwagę opis stanowiska, jest to najbardziej prawdopodobne. Istnieje także prawdopodobieństwo, że studio z Los Angeles pracuje nad zupełnie nowym IP. Jeśli jednak jeżeli spojrzymy na poprzednie wskazówki, sporo wskazuje na to, że w Santa Monica Studio rzeczywiście trwają pracę nad kontynuacją historii Kratosa oraz Arteusa lub chociaż przymiarki do niej.

Wcześniej również otrzymaliśmy już dwie poszlaki, że seria God of War może doczekać się kontynuacji. Pierwszą z nich podzielił się aktor głosowy — Ben Predergast, który zasugerował, że to nie jest ostatni raz kiedy wciela się w Tyra. Natomiast ostatnio siedzibę Santa Monica Studio odwiedził Herman Hulst, czyli szef PlayStation Studios, który w tweecie wrzucił zdjęcie posągu Kratosa i napisał, że czuje się zainspirowany tym, co zobaczył.

Zobacz też: Ranking słuchawek bezprzewodowych dousznych

Kup God Of War Ragnarok

Powyższe informacje to oczywiście jedynie poszlaki, do których jak na razie warto podchodzić z dystansem. Jednak nie da się ukryć, że rozbudzają one nadzieje na kolejną odsłonę God of War.

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Zastanawiasz się nad zakupem subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate lub PS Plus? A może chcesz robić tańsze zakupy w PlayStation Store?

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
Promocja wciąż dostępna
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.