Konsolowy Valheim debiutuje w Xbox Game Pass!

Valheim

Tydzień temu Microsoft ujawnił część gier w Xbox Game Pass na marzec 2023. Niedługo później do abonamentu trafiło Dead Space 2 i Dead Space 3 w chmurze, natomiast dzisiaj w usłudze debiutuje konsolowe wydanie Valheim. Nic, tylko się cieszyć!

Valheim na konsole w Xbox Game Pass

Zwiastun konsolowej wersji Valheim

Valheim to gra survivalowa stawiająca na rozgrywkę multiplayer. Produkcję utrzymano w klimatach mitologii nordyckiej, a jej motywem przewodnim jest walka o przetrwanie. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim walczyć z rozmaitymi bestiami, pozyskiwać surowce, wytwarzać wszelkiej maści arsenał i wznosić rozmaite konstrukcje.

Przeczytaj też: Kontroler do symulatora lotu – najlepsze modele

Valheim w wersji Game Preview na Xbox One, Xbox Series X|S i chmurę jest już dostępny w bibliotece Xbox Game Pass. Pod koniec warto wspomnieć, że wydanie na PC trafiło do abonamentu Microsoftu we wrześniu 2022 roku. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

■■■■■ ■■■■■■■■■■■■■■■■■
O autorze
Kacper Kościański
Redaktor naczelny & CEO

Ojciec-założyciel XGP.pl. Zapalony gracz od najmłodszych lat, przygodę z dziennikarstwem growym zaczynał na własnych blogach, o których dzisiaj nikt już nie pamięta. Zobacz więcej...

Niektóre odnośniki w powyższej publikacji to linki afiliacyjne. Jeżeli klikniesz taki link i dokonasz zakupu, otrzymamy niewielką prowizję, a Ty nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów. | Etyka redakcyjna

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

Ładowanie kolejnych wpisów...
REKORDOWA PROMOCJA! SKORZYSTAJ, PÓKI TRWA
Zgłaszanie błędu

Błędy zdarzają sie każdemu, nawet nam. Jeżeli uważasz, że w niniejszej publikacji coś się nie zgadza, to poinformuj nas o tym korzystając z formularza poniżej. Autor tekstu otrzyma Twoje zgłoszenie, dzięki czemu będzie mógł go poprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba.