Konsolowy Valheim debiutuje w Xbox Game Pass!

Valheim

Tydzień temu Microsoft ujawnił część gier w Xbox Game Pass na marzec 2023. Niedługo później do abonamentu trafiło Dead Space 2 i Dead Space 3 w chmurze, natomiast dzisiaj w usłudze debiutuje konsolowe wydanie Valheim. Nic, tylko się cieszyć!

REKLAMA

Valheim na konsole w Xbox Game Pass

Zwiastun konsolowej wersji Valheim

Valheim to gra survivalowa stawiająca na rozgrywkę multiplayer. Produkcję utrzymano w klimatach mitologii nordyckiej, a jej motywem przewodnim jest walka o przetrwanie. Podczas zabawy będziemy przede wszystkim walczyć z rozmaitymi bestiami, pozyskiwać surowce, wytwarzać wszelkiej maści arsenał i wznosić rozmaite konstrukcje.

Przeczytaj też: Kontroler do symulatora lotu – najlepsze modele

Valheim w wersji Game Preview na Xbox One, Xbox Series X|S i chmurę jest już dostępny w bibliotece Xbox Game Pass. Pod koniec warto wspomnieć, że wydanie na PC trafiło do abonamentu Microsoftu we wrześniu 2022 roku. Będzie grane? Dajcie znać w komentarzach!

REKLAMA
Chcesz być na bieżąco? Obserwuj XGP.pl w Google News!

Niektóre odnośniki w niniejszej publikacji to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz rozwój portalu.

Dyskusja na temat wpisu

Prosimy o zachowanie kultury wypowiedzi. Mimo że pozwalamy na komentowanie osobom bez konta na platformie Disqus, to i tak zalecamy jego założenie, bo wpisy gości często trafiają do spamu.

REKLAMA
Zobacz jak oszczędzić na abonamencie!